Akcijos
Akcija
BLUMARINE tapetų kolekcija

Nauja BLUMARINE tapetų kolekcija išreiškia grakštumą ir gyvenimo džiaugsmą, siūlydama rafinuotos elegancijos dizainus. Delikačios tulpių kaskados yra transformojamos į aromatingą sodą. Damasko raštai ant plisuoto audinio tarpusavyje jungia klasikinį stilių su modernia atmosfera, demonstruodami rafinuotą ir moterišką Blumarine įtaką.

Dekoratyvinės BLUMARINE panelės leidžia individualizuoti  namus, pasitelkiant unikalų dekorą, turtingą savo detalėmis, spalvomis ir atspalviais. Dekoratyvinėse panelėse tarpusavyje dera gracingi drugeliai ir užburiantys kraštovaizdžiai, padailinti gėlėmis ir baroko stiliaus ornamentais. Panelės yra dekoruotos kristalais ir auksą spinduliuojančia medžiaga, kas suteikia sienoms ypatingą žavesį.

Ši kolekcija BLUMARINE buvo specialiai sukurta tam, kad atstovautų moterišką stilių, rafinuotumą ir švelnumą. Bendradarbiaudama su vienu žymiausių tapetų gamintojų Emiliana Parati, Blumarine turėjo malonumą pasiūlyti šią turtingą ir įmantrią kolekciją, kuri užfiksavo BLUMARINE prekės ženklo aistrą moteriškos klientūros emocionaliems jausmams.

 

Apie parduotuvę