Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA
30% nuolaida roletams su "blackout" audiniais!

 Tebūnie tamsa - net  30 % nuolaida visų tipų ritininėms žaliuzėms (roletams) su „blackout“ audiniais

Ypatingas pasiūlymas - mūsų salone bei išsikvietus meistrą nemokamai konsultacijai į namus bus taikoma net 30 % mažesnė roletų (su aklinai tamsinančiais audiniais) kaina.

“Blackout” - šviesai nepralaidūs, tankaus audimo ir dažniausiai gumuoti audiniai, skirti patalpoms, kuriose užtraukus roletus norima sukurti naktį primenančią aplinką net už lango šviečiant saulei. Jie puikiai padeda blokuoti šviesos perteklių, pasislėpti nuo dienos šviesos ir sukurti ramaus miego ar poilsio erdves, kur galėsite atsipalaiduoti.

Gumuoti „blackout“ audiniai rekomenduojami toms patalpoms, kuriose nėra itin didelio saulės kiekio, nes įkaitęs audinys gali skleisti kvapą. Jeigu „blackout“ audiniai renkami ypač saulėtiems balkonams ar vaikų kambario erdvėms, siūloma rinktis iš mūsų spec. Užsakomų „Louvolite“ audinių, kurie pasižymi ypač aukšta UK gamintojo kokybe.

Didelis mechanizmų ir audinių pasirinkimas, kokybės garantijos ir optimalūs gamybos terminai. Mes esame tikri, kad šio mėnesio ritininių žaliuzių (roletų) pasiūlymas nudžiugins visus ir nepaliks abejingų.

 Nuolaidos netaikomos pristatymo ir montavimo darbams, nuolaidos nesumuojamos.

 

Daugiau apie nuolaidą parduotuvėje ARDENA

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje