I–V 9.00–19.00 val. VI 10.00–17.00 val.
Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA

QUICK-STEP laminatą perki - paklotą gauni DOVANŲ!

Prieš įrengiant grindis plaukiojančiu būdu, pirmiausia reikia pasirūpinti kokybišku paklotu. Geras paklotas sudaro stabilų pagrindą Jūsų grindų dangai, izoliuoja žingsnių aido garsą, apsaugo nuo iš pagrindo kylančios drėgmės, lygina pagrindą, ir idealiai tinka esant grindiniam šildymui. Quick-Step paklotai skirti naudoti po laminuotomis grindimis ir parketlentėmis.

Perkant bet kurias QUICK-STEP gamintojo laminuotas grindis, dovanų gaukite QUICK-STEP Basic Plus paklotą:

Paklotas Quick-Step Basic Plus 2 mm sudaro apsauginis sluoksnis, komfortinis sluoksnis, lyginamasis sluoksnis. Patalpose, kur daug vaikščiojama, batų kaukšėjimas gali būti labai erzinantis. Basic Plus komforto sluoksnis pagamintas iš tankaus poliolefino porolono. Paspaudus, šis sluoksnis visada grįžta į pirminę padėtį, kas užtikrina optimalų kontaktą su grindų danga ir apsaugo nuo nemalonaus kaukšėjimo efekto.


Nuolaidos nesumuojamos.

Prekių kiekis ribotas.                       

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE AKCIJĄ PARDUOTUVĖJE PARKETAS IR TAPETAS.

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje