Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA
Atostogų pasiūlymas - pigesni staliniai šviestuvai ir toršerai!

Atostogų pasiūlymas - pigesni staliniai šviestuvai ir toršerai!

Atėjęs birželis reiškia labai gerą laiką visiems atostogautojams–jau ranka pasiekiama mokslo metų pabaiga ir vis tiek nesibaigiantis vasariškų darbų bei planų sąrašas suaugusiems. Sodybos, pajūrio rezidencijos, jaukios kaimo trobos – nuotykiai iš namų persikelia į kitas erdves, kurias norisi puoselėti bei kurti jose jaukumą, o kur dar kirbančios svajonės daugiau skaityti, išmokti kažko nauja, skirti vaikams daugiau laiko su pasakomis prieš miegą.

 Kviečiame visus pasirūpinti kokybišku apšvietimu. Visiems staliniams šviestuvams ir toršerams taikoma net 20 % nuolaida. Mes savo pirkėjams pristatome daugiau nei 200 gamintojų šviestuvus iš visos Europos. Esame patikimas partneris, suteikiantis kokybišką aptarnavimą ir garantijas. Mūsų salone nuolat taikomos papildomos akcijos šimtams prekių, tad kiekvienas pirkėjas ras sau tinkamą šviestuvąuž ypač patrauklią kainą.

Staliniai šviestuvai ir toršerai – tai funkcionalus dekoro sprendimas Jūsų namams,užtikrinantis reikiamą apšvietimą skaitymui, darbui su kompiuteriu ar tiesiog leidžiantis susikurti jaukią aplinką,išjungus pagrindinį apšvietimą.

 

Daugiau apie nuolaidą parduotuvėje ARDENA

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje