Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA
Automatiniai roletai 10% pigiau!

Automatinės, pulteliu valdomos ritininės žaliuzės lengvai pritaikomos tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms patalpoms. Elektra valdomiems roletams nebereikia laidų, specialių įvadų, jas galima montuoti bet kurioje stadijoje, net užbaigus remontus, todėl privačiuose interjeruose jie tampa vis populiaresni - rolete montuojama ilgo veikimo baterija užtikrina sklandų ir tylų variklio veikimą. Belaidžių variklių maitinimą užtikrina įkraunami akumuliatoriai, kurie su vienu įkrovimu veikia ilgiau nei šešis mėnesius.

 „Ardena“ siūlomi automatiniai roletai yra komplektuojami su ypač patogia naudojimui „One Touch“ sistema, kuri yra patikima, saugi, išbandyti daugybės klientų ir gali vieno mygtuko paspaudimu valdyti net iki 5 roletų.

 Ši sistema ypač rekomenduojama tėvams, besirūpinantiems savo vaikų saugumu, mat yra moksliškai įrodyta, kad roletų virvelės ypač dažnai sukelia pavojų vaikų sveikatai ir net gyvybei, jeigu jos paliekamos vaikams pasiekiamame aukštyje. “One Touch” nuotolinė valdymo sistema leidžia paprastai valdyti roletus, neatsilkeliant nuo sofos ar fotelio ir tuo pačiu išvengti virvelių naudojimo.

Vaikų gynimo dienos proga savo klientams dovanojame  10 % nuolaidą visiems roletams su šia sistema.

Nuolaidos nesumuojamos. Netaikoma montavimo ir pristatymo darbams.

Daugiau apie nuolaidą parduotuvėje ARDENA

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje