I–V 9.00–19.00 val. VI 10.00–17.00 val.
Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA

Išoriniams langų ir terasų roletams -25%

TO DAR NEBUVO! Išoriniams langų ir terasų roletams net 25 % nuolaida!

ZIP SCREEN“ – tai išorėje montuojami lauko roletai su SCREEN audiniais, kurie tapo analogų neturinčiu lauko langų uždengimu. Jie atlieka visas įprastiems roletams būdingas funkcijas ir ypač efektyviai apsaugo nuo saulės spindulių, nes neleidžia jiems patekti į patalpą pro langą. Joks kitas išorinis langų uždengimas (išoriniai roletai ar žaliuzės) nesukuria lygiavertės apsaugos ir privatumo įspūdžio bei matomumo pro langus, kai gaminys yra visiškai nuleistas. Jie unikalūs ir tuo, kad dažniausiai montuojami ne tik ant langų, bet ir kaip mobilios užuovėjos neįstiklintoms terasoms uždengti, apsisaugoti nuo šoninių vėjo gūsių.

Pagrindiniai privalumai:

  • Ypatingi, ypač patvarūs audiniai ir aliuminio konstrukcija efektyviai apsaugo nuo meterologinių salygų: itin kaitrios saulės, lietaus, vėjo, krušos. Išskirtinės kokybės konstrukcija ir uždarymo technologija leidžia užtikrinti atsparumo vėjui lygį iki 130 km/h.
  • Du viename. Šios išorinės ritininės žaliuzės ne tik atlieka saulės spindulių sulaikymo funkciją, bet ir užtikrina apsaugą nuo uodų ir vabzdžių. Išskirtinio tankumo SCREEN audinys neriboja vaizdo matymo iš vidaus ir neleidžia patekti jokiems kenkėjams į namų vidų.
  • Dėl specialios konstrukcijos, šie roletai gali būti montuojami ne tik ant įvairiausio tipo langų, bet ir kaip mobilios pertvaros, užuovėjos terasoms vietoj stiklų. Šis gaminys populiariausias tais atvejais, kai ieškoma būdu uždengti panoraminius, stumdomus langus ir neįstiklintas terasų konstrukcijas  – ZIP SCREEN pagalba šiltuoju metų laiku galima jaustis komfortiškai, sėdint lauke, nes net sustūmus langus, ZIP roletas lieka išskleistas, suformuodamas jaukią užuovėją.
  • Energetinis efektyvumas. Šis lauko langų uždengimas yra itin patrauklus žmonėms, galvojantiems apie pasyvius ir energetiškai efektyvius namus. Saulės blokavimas pastato išorėje leidžia ženkliai sutaupyti kondicionavimo sąnaudas ir sumažina patenkančių saulės spindulių kiekį net iki 75 %, taip leidžiant sutaupyti ir pastato eksploatacines išlaidas.
  • Didelis privalumas – ZIP SCREEN dydis. Šie roletai gali uždengti ypač didelius langus ir terasų konstrukcijas, nes be sujungimo galima jais apsaugoti iki 5 metrų ilgio ir iki 15 m2 langus.
  • Gausus audinių spalvų pasirinkimas ir net 5 mechanizmų bei šoninių profilių spalvos (balta RAL 9010, kreminė RAL 9001, antracito RAL 7016, sidabro RAL 9006 ir tamsesnė sidabrinė/pilka RAL 9007) – tai leidžia priderinti ZIP SCREEN lauko roletą prie namo fasado ar kuriamo eksterjero.
  • Elektrinis valdymas – nuotolinio valdymo pultelio pagalba, galėsite neatsikeldami nuo sofos ar jaukiai įsitaisę terasoje reguliuoti uždangos nusileidimo lygį. Taip pat šiuos ZIP SCREEN roletus galima sujungti į grupes bei įdiegti kliūčių aptikimo jutiklius.

Pasitikite pavasarį su ypač funkcionaliai uždengtais langais ir terasomis!

Nuolaida galioja ypatingos kokybės belgų gamintojo „RENSON“ produktams. 
Nuolaida netaikoma pristatymui ir montavimo darbams.

Daugiau informacijos parduotuvėje ARDENA

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje