Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA
Medinėms BOEN gamintojo grindims nuolaidos!

STILINGOS IR IŠSISKIRIANČIOS GRINDYS NETURI KAINUOTI DAUG!

Kartu su mūsų partneriu, medinių grindų gamintoju BOEN, kviečiame pasinaudoti puikia proga įsigyti ypatingai paruoštas rankų darbo Handcrafted, taip pat stilingas Sonewashed ir Prestige kolekcijų medines grindis su 20-30% nuolaida!

KOLEKCIJA STONEWASHED - gamtos įkvėpta kolekcija išsiskiria spalviniais vulkaninių uolienų kontrastais ar perlų blizgesiu. Šiurkštinta, ryški struktūra. Pajuskte grindis visasi pojūčiais! Specialus pasiūlymas STONEWASHED kolekcijai šiuo metu taikoma 20-25% nuolaida!

KOLEKCIJA HANDCRAFTED - nauja BOEN kolekcija, kurioje meistrai rankiniu būdu tekstūruoja kiekvienos parketlentės paviršių taip sukurdami unikalias medines grindis.
Specialus pasiūlymas HANDCRAFT kolekcijai šiuo metu taikoma 25-30%nuolaida!

KOLEKCIJA PRESTIGE - atraskite įvairiapusį dvisluoksnių BOEN gaminių asortimentą. Nesvarbu ar jie naudojami kuriant grindų raštus naujuose statiniuose ar renovuojant senas namų grindis.
Specialus pasiūlymas PRESTIGE dvisluoksniam ąžuolo parketui šiuo metu taikoma 25% nuolaida!

 

Daugiau informacijos apie specialius pasiūlymus parduotuvėje GEROS GRINDYS arba paštu: mc@gerosgrindys.lt

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje