Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA
Plisuotos žaliuzės net su 50% nuolaida!

Mėgaujamės saulės kaitra, atostogų įdegiu ir geriausiais nuolaidų pasiūlymais iš UAB „Ardena“. Vėlai besileidžianti saulė ir virš 20 laipsnių termometro stulpelyje pakilusi temperatūra džiugina tik tuomet, kai namai sugrįžusius šeimininkus pasitinka kupini gaivios ir malonios prieblandos, kurią padės susikurti plisuotos žaliuzės. Visą birželio mėnesį mes skelbiame ypatingą išpardavimą - „Ardena“ salone bei išsikvietus meistrą į namus plisuotas žaliuzes (PLISSE 25 mm) net 50 % pigiau.
 
Plisse žaliuzės  – tai klostuotas audinys, tvirtinamas prie lango, pasirenkant kiekvieno lango tipui geriausią sistemą ir mechanizmą. Šis žaliuzių tipas sparčiai populiarėja pasaulyje, nes tai bene vienintelis langų uždengimas, leidžiantis subtiliai ir skoningai apsaugoti nuo saulės ne tik tradicinės formos langus, bet ir įvairių formų lango nišas. Trikampis, lenktas, asimetriškas – su PLISSE galimybės daug didesnės nei su bet kuriuo kitu langų uždengimu.

Akcijinių prekių kiekis ribotas. 

Nuolaidos netaikomos pristatymui ir montavimui.

 

Daugiau apie nuolaidą parduotuvėje ARDENA

 

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje