I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00
Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA

ŠVIESTUVAMS ELSTEAD LIGHTING -20%

RUOŠIAMĖS PAVASARIUI SU 20 % NUOLAIDA “ELSTEAD LIGHTING”

 Skubame pavasarį sutikti naujuose namuose? O gal jau įgriso ant laidų kabančios lemputės? Senas šviestuvas jau bado akis ir liežuvis neapsiverčia tai pavadinti klasika?  “Ardena” elektroninėje parduotuvėje bei ir užsakymams iš katalogų taikoma net 20 % nuolaida. Tai pasirinkimas kiekvienam skoniui ir kiekvienam namų stiliui – nuo subtilių klasikinių linijų iki žėrinčių, šiuolaikinių, akcentinių šviestuvų. Aukšta kokybė už gerą kainą tik “Ardena” salonuose visoje Lietuvoje arba internetu elektroninėje parduotuvėje www.sviestuvai.lt

“ Elstead Lighting “ - tai Didžiojoje Britanijoje nuo 1967 metų gaminami, aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino šviestuvai. Šio gamintojo kolekcijose derinamos naujausios mados tendencijos, technologijos, dizainerių idėjos su klasikiniam interjerui būdingomis linijomis, taip garantuojant šviestuvui ilgaamžiškumą ir ilgai išliekančią vertę bei kliento pasitenkinimą.

Ypač didelis skirtingų formų pasirinkimas leis apšviesti kiekvieną erdvę. Tai ypatingi šviestuvai vonios, miegamojo, virtuvės, svetainės, darbo kambariui ar net eksterjerui. Įvertinti dizainerių ir tinkami bet kokio tipo erdvių įrengimui – visiškai nesvarbu, ar pas jus kuklus butas, jaunatviškas loftas ar ištaigingas užmiesčio namas.

Nieko nelaukite, pasinaudokite šia šviestuvų akcija ir įsigykite puikų sieninį, pakabinamą, stalinį ar net lauko šviestuvą už ypač gerą kainą.

20% nuolaida taikoma visiems užsakymams iš katalogų.
Nuolaidos nesumuojamos.

 

Daugiau apie akciją parduotuvėje ARDENA

 

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje