I–V 9.00–19.00 val. VI 10.00–17.00 val.
Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA

ŠVIESTUVAMS IKI -50%

ŠVIESTUVŲ EKSPOZICIJOS IŠPARDAVIMAS - IKI 50 %  nuolaidos

Po truputį, tarp speigų ir sniego kalnų imame ruošti dirvą pavasariui ir naujoms kolekcijoms, todėl visuose salonuose skelbiame "Didįjį šviestuvų ekspozicijos išpardavimą". Gražiausios kolekcijos, laiko patikrinti gamintojai funkcionalūs lubiniai, pakabinami, staliniai, sieniniai šviestuvai - visų namams. Nebereikia sukti galvos ir ilgai taupyti, nes mes ryžtingai mažiname kainas, kad Jūsų aplinka taptų šviesesnė ir mielesnė. 

Šis išpardavimas vyks visoje Lietuvoje, kiekviename salone akcijų dydžiai ir pasiūlymai gali skirtis dėl palaikomo ir siekiamo išparduoti likučių kiekio. Didžiausios nuolaidos visada paskutiniams vienetams.

Tai viena geriausių progų metuose įsigyti svetainės, valgomojo, miegamojo, vonios kambario ir kitų zonų šviestuvus su iki 50 % siekiančiomis nuolaidomis.

Nuolaidos nesumuojamos.
Likučių kiekis ribotas.

Daugiau informacijos parduotuvėje ARDENA

 

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje