I–V 9.00–19.00 val. VI 10.00–17.00 val.
Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA

VIDINĖMS SUSTUMIAMOS GROTOMS -15%

Daugiau saugumo. Akcija vidinėms sustumiamoms grotoms  15 % nuolaida

Ieškantiems ypač kokybiškos apsaugos - saugos sprendimų ekspertai rekomenduoja pasirinkti vidines sustumiamas grotas - norėdami jas nupjauti nusikaltėliai turės išdaužti langą. Dūžtantis stiklas gali atkreipti kaimynų ar praeivių dėmesį. Šis produktas yra geriausia apsauga nuo greito įsilaužimo.

Ypač rekomenduojama montuoti komercinėse patalpose, siekiant apsaugoti stiklines duris parduotuvėse, lombarduose ar naktinėse prekybos vietose. Taip pat šis produktas dažnai pasirenkamas poilsio rezidencijose, kuriose nuolat negyvenama. Grotos gali būti būtent tas sprendimas, kuris įsilaužimo atveju nustabdys nenaudėlius ir padės sulaukti operatyvaus saugos tarnybos atvykimo.

Sausio - vasario mėnesį vidinės sustumiamos grotos pigiau – tai reali 15 % nuolaida. Išsikvieskite specialistą nemokamai konsultacijai ir išsirinkite Jūsų poreikius atitinkantį produktą.

Daugiau informacijos apie nuolaidą parduotuvėje ARDENA

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje