I–V 9.00–19.00 val. VI 10.00–17.00 val.
Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA

Virtuvės projektavimo pasiūlymas!

Baldų salonas – WOW baldai savo klientams siūlo išskirtinę paslaugą – profesionalias interjero dizaino konsultacijas bei baldų dizaino projektus.

Profesionali interjero dizainerė pasiūlys virtuvės ar kitų baldų dizaino variantus.

Patarimų sulauksite ne tik dizaino, bet ir techniniais interjero klausimais.

Kaip vyksta dizaino paslaugų procesas?

  1. Jūs išsimatuojate savo virtuvės kambarį ir patalpos brėžinį su matmenimis pateikiate mums el.paštu ungadizainas@gmail.com arba atvykę į namų apdailos centrą UNIDECO II-ąjį prekybos centro aukštą.
  2. Mes kartu su Jumis išsiaiškiname Jūsų poreikius ir parenkame galimus medžiagų ir furnitūros derinius.
  3. Pasirašius dizaino paslaugų sutartį*, mes susitikimo metu per 1 valandą arba kaip galima greičiau paruošiame Jūsų virtuvės baldų 3D vizualizacijas.
  4. Užsakius baldus, laukiame darbų pabaigos bei įkurtuvių nuotraukų!

*Dizaino paslaugų sutartis – oficialus dokumentas įrodantis abiejų šalių susitarimą rengti vieno ar kelių virtuvės baldų projektus. Pasirašant dizaino paslaugų sutartį mokamas 50 eurų avansas vienam virtuvės ar kitų baldų projektui, kuris vėliau užsakant baldus laikomas daliniu mokėjimu už baldus. Dizaino paslaugų sutartis užtikrina, kad klientams, perkantiems baldus mūsų salone, dizaino paslauga yra nemokama. Jeigu baldai neužsakomi per 3 mėnesius, avansas nėra grąžinamas.

 

Daugiau informacijos apie pasiūlymą parduotuvėje: WOW BALDAI/ MIRANDEKA

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje