I–V 9.00–19.00 val. VI 10.00–17.00 val.
Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA

VISIEMS ROLETAMS -25%

ŽIEMOS IŠPARDAVIMAS – 25 % VISIEMS ROLETAMS

Didysis žiemos išpardavimas prasideda! Tai geriausias metas įsigyti kokybiškus produktus su savikainą siekiančiomis nuolaidomis. Sausio – vasario mėnesiai yra puikus metas iš anksto susiplanuoti pavasario darbus ir pirkinius. Saulei kylant aukščiau ir šviečiant skaičiau visi skubėsite įsigyti/atsinaujinti langų uždangas, tačiau tokių kainų tikrai nebus!

25 % nuolaida – tai mūsų ypatinga dovana Jums. Ketvirtadaliu sumažinta roletų kaina galioja visiems roletams ir roletams „diena – naktis“ iš mūsų bei užsakomų (Louvolite) katalogų.  25 % nuolaidos dydis taikomas visam gaminiui (ir audiniui, ir mechanizmui).  Išpardavimo metu galima pasirinkti bet kokį mechanizmą – klasikinį/ laisvai kabantį arba kasetinį, plastikinį ar rekomenduojamą aliumininį.

Didelis mechanizmų ir audinių pasirinkimas, naujausios audinių kolekcijos, 2 metų kokybės garantijos ir ypač trumpi gamybos terminai – visa tai laukia Jūsų “Ardena” salonuose. Mes esame tikri, kad Žiemos išpardavimo ritininių žaliuzių (roletų) pasiūlymas nudžiugins visus ir nepaliks abejingų.

Pristatymui ir montavimui nuolaidos netaikomos. Nuolaidos nesumuojamos.

25 % nuolaida netaikoma, pasirinkus gaminius iš Totalinio roletų audinių išpardavimo.

Jokių paslėptų sąlygų, pristatome visoje Lietuvoje.

Prekių kiekis ribotas.

Daugiau informacijos parduotuvėje ARDENA

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje