Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA
Didysis klasikinių šviestuvų išpardavimas!

Didysis klasikinių šviestuvų išpardavimas –„Reccagni Angelo“ nuolaidos 20- 50 %

 Klasika sugrįžta į interjerus, o tiksliau – ji niekur ir nebuvo pabėgusi. Visais laikais, visose kultūrose ji buvo ir yra vertinančių nepavaldų laikui stilių ir subtilumą palydovė. Keliantiems sau tikslą susikurti šiuolaikiškus, tačiau nenuvertėjančius ir nesenstančius namus, klasikos potėpiai yra pats geriausias pasirinkimas. Interjero dizainerių lūpose vis dažniau ištariama sąvoka „moderni klasika“. Paklausite, ką tai reiškia? Ne, tai tikrai jokia naujiena, tai tiesiog žodžių žaismas, apibūdinantis laisvę derinti, neprisirišti prie įprastai klasikai būdingo santūrumo, sunkios tekstilės ir didelių matmenų baldų. Modernios klasikos deriniuose ypač populiaru apjungti šiuolaikišką patalpų įrengimą su prabangiais, paauksuotais šviestuvais, krištolo sietynais. Jie lyg atsvara vartotojiškumui, trumpalaikei madai, papuošianti ir pabrėžianti interjerą nuostabiu šviesos šokiu.

Italų gamintojo „Reccagni Angelo“ šviestuvų linijos - tai lyg angelo bučinys, pripildantis Jūsų namus šviesos ir harmonijos. Šių dizaino namų tikslas, kad klasikiniai šviestuvai niekada nepasentų, "neišeitų iš mados" ir subtiliai papuoštų bet kurio stiliaus interjerą. Tai klasika nepavaldi laikui ir madai, puoselėjama nuo 1968 m.. Šio stiliaus šviestuvai ypač žavingai atrodo kaip estetiška detalė šalia modernių linijų arba sukuria išpuoselėtą užbaigtumą klasikiniame interjere. Gražūs, prabangūs ir  tinkami tiek didelėms, tiek mažoms erdvėms. Kokybiški lubiniai, sieniniai, pastatomi šviestuvai, vieningos jų kolekcijos leis nepasimesti derinant šviesos šaltinius visumoje bei susikurti nuoseklų, darnų apšvietimą.

UNIDECO namų apdailos centre esančiame "Ardena" salone vyksta totalinis šio gamintojo klasikinių šviestuvų išpardavimas, kuomet nuolaidos pasieks maksimumą, o kainos kris žemiau savikainos. Mes ruošiamės naujoms kolekcijoms, todėl atlaisviname ekspoziciją, taikydami iki 50 % siekiančias nuolaidas, o visiems naujiems užsakymams iš katalogų net 20 % nuolaida. Tokia proga įsigyti kokybiškų šviestuvų už prieinamą kainą pasitaiko tik kartą metuose!

 

Daugiau informacijos apie nuolaidą parduotuvėjė ARDENA

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje