I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00
Naujienos
Naujiena

Industrinio stiliaus vonios kambarys

Į bet kuriuos šiuolaikinius interjerus, mums patiems nepastebint, skverbiasi vis daugiau industrinių detalių: vientisos gyvenamosios erdvės, aukštos lubos, minimalizmas, funkcinių erdvių zonavimas vienoje erdvėje, virtuvinės salos, metalinės kėdės, atitinkamo stiliaus buitinė technika ar šviestuvai, netinkuotas mūras, betonas, neapdoroti, grubūs paviršiai ir pan. Tokia interjerų tendencija savotiškai įtakojo, pakoregavo ir net išplėtė vonios kambarių stilistiką, o industrinio stiliaus elementai su visa savojo stiliaus filosofija įžengė į vonios patalpą.a

Vonios kambarys įrengtas industriniu stiliumi gali būti ekonominiu vonios įrengimo variantu, nes iš esmės šis stilius yra skandinaviško minimalizmo atmaina, kai akcentuojamas ne originalumas ir kokybė, o paprastumas, naują funkciją įgavę seni baldai ir aksesuarai. Toks  stilius dera ne tik loftuose, bet ir urbanizuotoje aplinkoje, didmiesčių senamiesčiuose.

Industrinio stiliaus vonios kambarį pabandykime įsirengti realiai. Svarbiausia jame - dušo kabina. Savaime aišku, kad netiks klasikinė dušo kabina baltais rėmais, galbūt, tiktų berėmė, tačiau tinkamo efekto ji nesukurs. Lietuviškų dušo kabinų gamintoja UAB „Baltijos brasta" siūlo kolekciją „Industrinis stilius", kuri simbolizuoja protestą prieš besaikio vartojimo kultūrą, vertininama tai, kas tikra ir ilgaamžiška.

„Baltijos brasta“ atstovai pasakoja, kad kurdami industrinio stiliaus dušo kabinas įmonės dizaineriai pirmiausia susidomėjo juodais ir spalvotais profiliais įrėmintomis dušo sienelėmis bei pertvaromis. Po kurio laiko, išstudijavę vakariečių poreikius, „Baltijos brastos“ specialistai ėmėsi juodų dušo kabinų gamybos. Pagal poreikį ir patalpos stilių juoda arba kita spalva nudažytas dušo kabinos rėmas gali būti iš vientiso stiklo arba languotos – suskirstytos atskirais langeliais. Languotą dušo kabiną dažniau renkasi kuriantys drąsų interjerą, siekiantys vonios kambario išskirtinumo ir tam tikro akcento.

Dušo kabinos sienelės gali būti montuojamos tiesiai ant grindų, be padėklo, galima montuoti ir ant juodo ar kito spalvos padėklo.

Langų įspūdis ant stiklo sukuriamas naudojant šilkografijos techniką. Dažai beveik sterilioje patalpoje dengiami prieš stiklo grūdinimą, todėl jie grūdinimo metu, 600-800 laipsnių C temperatūroje, tarsi „prikepa" prie stiklo ir nenusitrina laikui bėgant. Langų juostelių plotis - 16 mm.

Langų dydis sienelėse standartinis, pagal gamintojų turimą trafaretą, bet gali būti keičiamas pagal poreikį. Kai kuriuose gaminiuose pirmoji langų juosta, esanti arčiausiai vyrių, gali būti platesnė arba siauresnė, atsižvelgiant į visos sienelės ar dušo kabinos matmenis. Dušo sienelėje gali būti 3 arba 4 vertikalios langų juostos.

Techninėmis detalėmis industrinės dušo kabinos niekuo nesiskiria nuo įprastinių dušo kabinų - galimi įvairūs durelių varstymo variantai. Svarbiausia, kad jos išsiskiria spalvomis, languotumu ir originalumu, dėl kurių dušo kabina tampa vonios kambario akcentu ir puošmena. Perimetriniai metalo profiliai yra padengti juoda matine spalva (gali būti naudojama bet kuri kita RAL paletės spalva), pagal profilių spalvą pritaikomi vyriai, rankenos, megnetiniai sandarikliai ir kita furnitūra.

Šilkografijos technika gali būti naudojama ant keturkampių, stačiakampių dušo kabinų, sienelių, išskyrus pusapvales. Formuojant languotumą dažai dengiami tik ant išorinės dušo kabinos stiklo pusės, vidinė dušo sienelės pusė lygi, todėl „industrinės" kabinos priežiūra niekuo nesiskiria nuo įprastinės dušo kabinos priežiūros. Be to, vidinė dušo sienelių pusė padengta vadinamąja „greitų lašų" danga, dėl kurios ant sienelių lieka mažiau vandens apnašų.

„Industrinio stiliaus dušo kabina – stiprus vonios kambario akcentas. Ji vienu ypu vonios kambarį gali paversti išskirtiniu“, - tvirtina „Baltijos brasta" atstovai.

Baltijos brasta dušo kabinas galite apžiūrėti ir įsigyti MurestaDeco salone, PC Unideco, Verkių g.44, Vilniuje bei www.murestadeco.lt 

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje