Renginiai
Renginys

Kaip skaityti techninius dizainerio planus?

Architektė, interjero dizainerė lapkričio 27 dieną seminare pristatė, kaip reikia skaityti techninius brėžinius, kokie yra pagrindiniai sutartiniai ženklai ir kaip patikrinti, ar techninis interjero projektas atitinka statybinius procesus.

Pradedant įrengimo darbus reikia suvokti, kad būstas yra ne tik svajonių namas, bet ir investicinis objektas, todėl jis turi būti maksimaliai gerai suprojektuotas. Techninis interjero projektas (arba kaip pranešėja vadina – architektūrinis interjeras) - tai brėžinių ir esminių sprendimų paketas, kuris apima statybinius procesus: nuo sienų / pertvarų įrengimo iki baldų, apšvietimo scenografijos organizavimo.

Lektorė: architektė, interjero dizainerė Justina Kadžytė - Garbštė

Renginyje buvo fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose bei media kanaluose.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje