I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00
Akcijos
Akcija
AKCIJA NEBEGALIOJA

Medinės žaliuzės su 20% nuolaida!

Ieškote madingo langų uždengimo, norite apsisaugoti nuo aplinkinių žvilgsnių ir ženkliai sumažinti namus prišildančios saulės šviesos kiekį, įrenginėjateloftą, biurą ar ypač šiuolaikišką namų interjerą? Ši žinia Jums - horizontalios žaliuzės grįžta į madą! 

Medinės žaliuzės per pastaruosius metus pasiekė savo populiarumo piką - jų nori visi, tiek jau įsikūrę namuose ir eigoje ieškantys jaukumo suteikiančių elementų, tiek ankstyvojoje įrengimo stadijoje kuriantys vizijas interjero dizaineriai. 

Horizontalių žaliuzių universalumas ir šviesos valdymo galimybės džiugina jomis dengiančius didelius langus, tačiau ne mažiau jos populiarios ir kaip funkcionalus, dekoratyvus akcentas - virtuvės, prieškambario, vonios langams dengti.  

Plačiai augantis pasirinkimas suteikia laisvę priderinti medžio spalvą prie stalviršio, apdailos detalių. Galimas valdymas tiek virvele, tiek elektra (tam reikalingas tik elektros pajungimas). 

Mes didžiuojamės, kad savo asortimente turime net kelių lygių produktus - nuo einamiausių, ribotos spalvinės paletės gaminių, kurioms medieną palaikome sandėliuose  ir gaminame Lietuvoje per kelias dienas nuo užsakymo iki prabangių, spalvomis gausių palečių išrankiausių poreikiams už priimtiną, konkurencingą kainą.

Visą spalio mėnesį ypatinga nuolaida – net 20 % žemesnė žaliuzių kaina tik “Ardena” salonuose.

Išsikvieskite meistrą - mes atvyksime, išmatuosime, pagaminsime, atvešime ir sumontuosime.

Nuolaidos netaikomos pristatymui ir montavimui.

Apie parduotuvę

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje