Naujienos
Naujiena

Seminarai, mokymai

Įsirengti namus – rimtas iššūkis. Kiekviename centimetre tyko brangiai kainuojantys pavojai ir galybė klausimų. Tam, kad įrengimo procesas būtų kuo sklandesnis ir galėtumėte džiaugtis kokybišku būstu, namų apdailos centre nuolat organizuojami specializuoti seminarai. 

Seminarų metu diskutuojame naujakuriams aktualiomis temomis. Pradedant interjero įrengimo kaina ar didžiosiomis remonto klaidomis, baigiant aplinkos dizainu ir net namo statybos temomis. Viskas, kas aktualu žmogui, įsirenginėjančiam ar remontuojančiam savo namus. Patarimais dalinasi statybų, interjero, architektūros specialistai.

Įvykusių seminarų vaizdo įrašus galite pažiūrėti ČIA

Jeigu norite pirmieji sužinoti bei užsireguoti į renginius, kviečiame pasekti UNIDECO FACEBOOK. Tuomet vieta į seminarą bus garantuota!

Renginiuose gali būti fotografuojama arba filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kituose media kanaluose.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje