Atsiimti prekes galite I-V 09:00 – 17:00
Renginiai
Renginys
AKCIJA NEBEGALIOJA

Seminaras. Naujo būsto pirkimas: įvertink savo galimybes

Nuosavo būsto pirkimas sukelia dvejopus jausmus. Tai – ir jaudinantis naujas projektas, ir didelė finansinė atsakomybė. Ne paslaptis, kad daugumai pirkėjų būstą įsigyja su paskola. Todėl prieš žengiant šį žingsnį, verta pasitarti su profesionalais: ne tik statybų, dizaino, bet ir finansų ekspertais.

Šį kartą žiniomis ir patirtimi dalinsis Regina Ungulaitienė, Luminor Privačių klientų finansavimo grupės vadovė Lietuvoje. Regina jau 16 metų konsultuoja klientus būsto įsigijimo klausimais. Seminaro metu bus diskutuojama:

  • kokį kelią reikia "nueiti" savo namų link;
  • ką svarbu įvertinti prieš imant paskolą;
  • kodėl apsimoka turėti bendraskolį ir gerą kredito istoriją;
  • priimtinas ir nepriimtinas turtas, jų pavyzdžiai;
  • psichografinis būsto pirkėjų paveikslas: kuriam tipažui priskiriate save?

Seminaro metu turėsite galimybę pasikonsultuoti individualiais būsto įsigijimo ar paskolų klausimais su Luminor Lietuva specialistu. Kviečiame pasinaudoti puikia proga!

Lektorė: Luminor Privačių klientų finansavimo grupės vadovė Lietuvoje Regina Ungulaitienė
Data: kovo 5 d.
Laikas: registracija 16:45 val., pradžia 17:00 val.
Trukmė: 1.5 val.
Vieta: namų apdailos centras UNIDECO (Verkių g. 44, Vilnius).

REGISTRACIJA ČIA.

*Renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose bei media kanaluose.

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje