Parduotuvės
Asmus
UAB "Asmus"
Darbo laikas:
I-V 09:00 - 20:00 val
VI 10:00 - 17:00 val.
VII nedirba

Susisiek
+370 (615) 18 184
info@asmus.lt

Įmonė „ASMUS“ įkurta 1993 metais. Nuo pat įkūrimo dienos „ASMUS“ savo klientams siūlo daugybę interjero sprendimų renkantis grindų dangą savo namams.

Apdailos prekių centre „UNIDECO“ įsikūrusioje parduoruvėje personalas kiekvienam pirkėjui padeda išsirinkti lūkesčius atitinkančias prekes iš didelio asortimento. Taip pat suteikia naudingos informacijos apie grindų dangos priežiūrą. Čia taip pat rasite išskirtinio grindų gamintojo ALLOC AS prekes. Tik šioje parduotuvėje galėsite įsigyti itin aukštos atsparumo klasės (34) aukšto spaudimo laminatą HPL. Patentuota profesionali aliumininė rakinimo sistema - profesionalus aliuminis užraktas, atlaikantis itin didelę 1200 kg/lm tempimo jėgą. Užrakto dėka šias laminuotas grindis galima dėti iki 225 m2 viename plote be sujungimo siūlių. Jos taip pat yra tinkamos ir šildomoms grindims, nesielektrina ir netraukia dulkių.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje