Apie UNIDECO

33 apdailos parduotuvės!

Baigėsi laikai kai namų įsirengimui reikalingų prekių reikėjo ieškoti skirtingose miesto vietose! 33 apdailos parduotuvės po vienu stogu!

Nuo šiol visas būtiniausias apdailos prekes rasite prekybos centre UNIDECO! Daugiau nei 33 skirtingos apdailos parduotuvės vienoje vietoje – grindys, durys, plytelės, šviestuvai, tapetai, dažai, vonios įranga, langų uždangos, interjero smulkmenos ir daugybė kitų apdailos prekių jūsų namams.

 

Didžiausias grindų ir durų pasirinkimas Vilniaus mieste!

Namų apdailos centre UNIDECO rasite net 10 skirtingų grindų ir net 9 durų parduotuvių vienoje vietoje!

UNIDECO įsikūręs patogioje industrinėje Vilniaus miesto dalyje – Šiaurės miestelyje, šalia PC Medžio centras. Čia nesunkiai galėsite atvykti iš bet kurio Vilniaus rajono. 

Šalia prekybos centro visuomet rasite vietos automobiliui, nes čia įrengta nemokama 200 vietų stovėjimo aikštelė. Taigi galėsite patogiai ir neskubėdami išsirinkti reikiamas apdailos prekes net ir po darbų.

Pirkėjų patogumui prekybos centras dirba iki 20 val. darbo dienomis, o šeštadieniais – iki 17 val. Tad net ir įprastą darbo dieną neskubėdami, ramiai galėsite apžiūrėti ir išsirinkti norimas prekes. 

Prekybos centre yra įrengta atskira poilsio ir pasitarimų erdvė, kurioje galėsite prisėsti, išgerti kavos su dizaineriu, peržiūrėti būsto brėžinius. Taip pat galėsite pasinaudoti nemokamu bevieliu (WiFi) internetu.

UNIDECO prekybos centre galėsite pasinaudoti papildomomis paslaugomis: prekių atvežimo ir jų užnešimo, meistrų paslaugomis, dauguma salonų siūlo ir interjero dizainerių (stilistų) konsultacijas.

_____________________________________________________________________________________

 

UNIDECO vizija – tapti namus kuriančių žmonių centru: pirkėjų, pardavėjų, idėjų kūrėjų ir įgyvendintojų susitikimo vieta. Čia atvykstama tada, kai reikia pasisemti idėjų ar rasti konkretų sprendimą, įsigyti priemonių būstui įsirengti ar atsinaujinti.

UNIDECO misija – namų įsirengimo ir atsinaujinimo procesą padaryti kiek galima paprastesnį ir sklandesnį.

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje