I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00
Apie UNIDECO

NAMŲ KŪRĖJŲ CENTRAS

Daugiafunkcinis apdailos bei interjero centras

UNIDECO - specializuotas apdailos bei interjero medžiagų prekybos centras. Tai patogiausia vieta Vilniuje ne tik įsirengiantiems namus, bet ir interjero specialistams. Po vienu stogu čia įrengti daugiau nei  33 specializuoti apdailos salonai, prekiaujantys grindų dangomis, vidaus, lauko durimis, plytelėmis, vonios įranga, santechnika, šviestuvais, sienų dangomis, baldinėmis plokštėmis bei interjero dekoro elementais. Be to, klientams čia sudaryta galimybė specialiai tam pritaikytose poilsio ir susitikimų erdvėse patogiai prisėsti ir pasikonsultuoti, aptarti būsto planus su profesionaliais architektais bei dizaineriais.

Seminarai, mokymai
Prekybos centras namus įsirenginėjančius žmones nuolat kviečia į mokymus bei seminarus remonto, įrengimo, statybų temomis. Pradedant interjero įrengimo kaina ar didžiosiomis remonto klaidomis, baigiant aplinkos dizainu ir net namo statybos temomis. Viskas, kas aktualu žmogui, įsirenginėjančiam ar remontuojančiam savo namus. Patarimais dalinasi statybų, interjero, architektūros specialistai.

Interjero konsultacijos
Žmonėms, šiuo metu įsirengiantiems namus, UNIDECO centre organizuojami ir interjero konsultacijų vakarai. Ištisus metus vieną savaitę per mėnesį, kasdien vakarais žmonių laukia profesionalūs dizaineriai, pasiruošę atsakyti į konkrečius klausimus. Konsultacijos trukmė – 40 min. Į šias konsultacijas žmonės turi registruotis iš anksto.

Interjero dizainerių bendradarbystės erdvė
Centre taip pat veikia pirmoji Lietuvoje specializuota architektų bei interjero dizainerių bendradarbsystės erdvė. Čia buriama visa industrijos bendruomenė. Organizuojami interjero dizainerių pusryčiai – rytiniai teminiai susitikimai, kurių metu diskutuojame specialistams aktualiomis temomis. Pradedant apdailos bei interjero medžiagų, įdomių produktų naujienomis ar galimų partnerių prisistatymais, baigiant teisinėmis, mokesčių ir net marketingo, bendravimo su klientais temomis. Viskas, kas aktualu interjero dizaineriui, teikiančiam projektavimo paslaugą ir norinčiam sėkmingai konkuruoti šiuolaikinėje rinkoje.

Didžiausias grindų ir durų pasirinkimas Vilniaus mieste!

Namų apdailos centre UNIDECO rasite net 10 skirtingų grindų ir 6 durų salonus vienoje vietoje!

UNIDECO įsikūręs patogioje industrinėje Vilniaus miesto dalyje – Šiaurės miestelyje, Medžio centro" teritorijoje. Čia nesunkiai galėsite atvykti iš bet kurio Vilniaus rajono. 

Šalia prekybos centro visuomet rasite vietos automobiliui parkavimui, nes čia įrengta nemokama 200 vietų stovėjimo aikštelė. Taigi galėsite patogiai ir neskubėdami išsirinkti reikiamas apdailos prekes net ir po darbų.

Pirkėjų patogumui prekybos centras darbo dienomis dirba 9-19 val., o šeštadieniais 10-17 val. Tad net ir įprastą darbo dieną neskubėdami, ramiai galėsite apžiūrėti ir išsirinkti norimas prekes. 

Prekybos centre yra įrengta atskira poilsio ir pasitarimų erdvė, kurioje galėsite prisėsti, išgerti kavos su interjero specialistu, aptarti būsto brėžinius. Taip pat galėsite pasinaudoti nemokamu bevieliu (WiFi) internetu.

UNIDECO prekybos centre galėsite pasinaudoti papildomomis paslaugomis: prekių atvežimo, meistrų paslaugomis, dauguma salonų siūlo ir interjero specialistų konsultacijas.

_____________________________________________________________________________________

 

UNIDECO vizija – tapti namus kuriančių žmonių centru: pirkėjų, pardavėjų, idėjų kūrėjų ir įgyvendintojų susitikimo vieta. Čia atvykstama tada, kai reikia pasisemti idėjų ar rasti konkretų sprendimą, įsigyti priemonių būstui įsirengti ar atsinaujinti.

UNIDECO misija – namų įsirengimo ir atsinaujinimo procesą padaryti kiek galima paprastesnį ir sklandesnį.

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje