I–V 9.00–19.00 val. VI 10.00–17.00 val.
Apie UNIDECO

Profesionaliems namų kūrėjams!

Specializuotas apdailos ir interjero prekybos centras

UNIDECO – specializuotas apdailos ir interjero prekybos centras profesionaliems namų kūrėjams. Tai vienintelė vieta Vilniuje, kur namus įsirenginėjantys žmonės gali ne tik nusipirkti grindis, duris, plyteles, vonios įrangą ar šviestuvus, tačiau taip pat gauti profesionalias konsultacijas namų įrengimo klausimais – vonios kambario vizualizacijas ar apšvietimo, santechnikos planus. Prekybos centre įsikūrė daugiau nei 33 skirtingi specializuoti apdailos bei interjero salonai

UNIDECO centre nuolat vyksta interjero konsultacijų vakarai, kurių metu profesionalūs architektai bei interjero dizaineriai konsultuoja žmones įvairiais namų įrengimo klausimais. Pataria tiek išplanavimo, tiek apdailos medžiagų parinkimo, derinimo ar apšvietimo bei elektros klausimais. 

Didžiausias grindų ir durų pasirinkimas Vilniaus mieste!

Namų apdailos centre UNIDECO rasite net 10 skirtingų grindų ir 6 durų salonų vienoje vietoje!

UNIDECO įsikūręs patogioje industrinėje Vilniaus miesto dalyje – Šiaurės miestelyje, Medžio centro" teritorijoje. Čia nesunkiai galėsite atvykti iš bet kurio Vilniaus rajono. 

Šalia prekybos centro visuomet rasite vietos automobiliui, nes čia įrengta nemokama 200 vietų stovėjimo aikštelė. Taigi galėsite patogiai ir neskubėdami išsirinkti reikiamas apdailos prekes net ir po darbų.

Pirkėjų patogumui prekybos centras dirba iki 19 val. darbo dienomis, o šeštadieniais – iki 17 val. Tad net ir įprastą darbo dieną neskubėdami, ramiai galėsite apžiūrėti ir išsirinkti norimas prekes. 

Prekybos centre yra įrengta atskira poilsio ir pasitarimų erdvė, kurioje galėsite prisėsti, išgerti kavos su dizaineriu, peržiūrėti būsto brėžinius. Taip pat galėsite pasinaudoti nemokamu bevieliu (WiFi) internetu.

UNIDECO prekybos centre galėsite pasinaudoti papildomomis paslaugomis: prekių atvežimo ir jų užnešimo, meistrų paslaugomis, dauguma salonų siūlo ir interjero dizainerių (stilistų) konsultacijas.

_____________________________________________________________________________________

 

UNIDECO vizija – tapti namus kuriančių žmonių centru: pirkėjų, pardavėjų, idėjų kūrėjų ir įgyvendintojų susitikimo vieta. Čia atvykstama tada, kai reikia pasisemti idėjų ar rasti konkretų sprendimą, įsigyti priemonių būstui įsirengti ar atsinaujinti.

UNIDECO misija – namų įsirengimo ir atsinaujinimo procesą padaryti kiek galima paprastesnį ir sklandesnį.

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje