I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00

Kviečiame susipažinti su UNIDECO partneriais - profesionaliais architektais bei interjero dizaineriais, kurie padės nepasiklysti painiuose namų kūrimo labirintuose bei atrasti Jūsų namų individualumą!


Susirasti tokį interjero dizainerį, kuris pilnai atitiktų visus lūkesčius, yra ganėtinai sunki užduotis. Kai nusprendžiame, kad laikas pilnai atnaujinti savo būstą arba norime nuo nulio įsirengti naujas patalpas, mes suvokiame, kad procesas bus ilgas ir pareikalaus daug atsakingo darbo. Savaime suprantama, kad interjero dizainas turės labai didelę įtaką mūsų galutiniam rezultatui, tad norime būti tikri, kad pasirinkta interjero dizainerė ar dizaineris ne tik mums patiks, bet ir sugebės savo darbą atlikti taip, kad mums nesinorėtų nieko perdaryti. Taigi, ką svarbu žinoti siekiant pasirinkti geriausią specialistą?

 

Pirmiausia, reikia suprasti skirtumą tarp dekoratorių ir interjero dizainerių

Šiomis dienomis dažnas žmogus nesupranta skirtumo tarp interjero dekoratorių ir dizainerių, tad galiausiai nusprendžia viską daryti savarankiškai ir atsisakyti profesionalų paslaugų.

Interjero dekoratoriai savo darbą atlikti gali tik tada, kai visas pastato konstravimo procesas jau yra baigtas. Jie gali patarti tam tikrais dekoro klausimais ir padėti pagyvinti jau esamą interjerą. Tuo tarpu, interjero dizaineriai atlieka žymiai atsakingesnę misiją – jie glaudžiai bendradarbiauja su architektais ir statybininkais viso proceso metu ir padeda suprojektuoti visą pastato vidaus išvaizdą nuo nulio iki pačių paskutinių dizaino akcentų.

 

Ką atlieka interjero dizaineriai?

Interjero dizaineris kuria vidaus erdvių dizainą taip, kad būtų patenkinti visi kliento estetikos, skonio ir funkcionalumo poreikiai. Profesionalūs šios profesijos atstovai geba net iš pačios paprasčiausios patalpos padaryti jaukią aplinką gyvenimui ar darbui. Strategiškai išdėstydami baldus, atsakingai parinkdami atitinkančią spalvų paletę ir išmanydami įvairius funkcinio dekoro niuansus interjero dizaineriai padeda sukurti harmoniją, kuri atitinka erdvės paskirtį.

Šio specialisto darbas yra sukurti tokį dizainą, kad klientas liktų patenkintas, tačiau tuo pat metu viskas būtų strategiškai išdėstyta logiška tvarka. Galima teigti, kad interjero dizaineriui tenka pabūti ir psichologu, ir architektu, ir statybinių medžiagų technologu. Šis specialistas turi ne tik turėti puikiai išlavintą skonį, mokėti braižyti, skaičiuoti ir suprantamai piešti, bet ir sugebėti išklausyti kitą žmogų ir spręsti įvairias konfliktines situacijas.

 

Kaip išsirinkti tinkamiausią interjero dizainerį?

Suprantama, kad interjero dizaino paslaugų dažniausiai mums prireikia ganėtinai retai, bet tikrai norisi, kad mūsų lūkesčiai būtų pilnai išpildyti iš pirmo karto. Interjero dizainerių yra labai daug – vieni turi tam tikrą specializaciją, kiti dirba su skirtingais projektais. Visgi, esant tokiai didelei pasiūlai reikia žinoti pagal kokius kriterijus pasirinkti patį tinkamiausią šios profesijos atstovą.

  •  Peržiūrėkite dizainerio darbų katalogą

Rinkdamiesi tinkamiausią interjero dizainerį būtinai pasižiūrėkite į dizainus, kuriuos jis sukūrė anksčiau.  Šį dalyką padaryti reikia ne tam, kad pamatytumėte kažką įspūdingo, kas akimirksniu patrauktų jūsų akį ir padėtų atlikti sprendimą – dizainerio darbų portfolio padės jums pamatyti, ar jo darbo stilius jums patinka. Žiūrėdami į interjero dizainerio darbų nuotraukas atkreipkite dėmesį į tai, ar yra pasikartojančių detalių. Taip jūs žinosite, ar ir jūsų namuose bus kažkas panašaus. Lygiai taip pat, pasižiūrėkite, ar dizaineris siūlo klientams įvairius stilius, ar visgi stengiasi įtikinti rinktis kažkurį vieną.

Profesionalus dizaineris visuomet galės lengvai prisitaikyti prie įvairių spalvų ar formų bei stengsis išpildyti savo kliento lūkesčius. Būtent todėl, jei žiūrėdami į darbų nuotraukas matysite skirtingus stilius ir mažai panašumų, tikėtina, kad dizaineris tikrai gerai atliks savo darbą.

  •  Pasikalbėkite su skirtingais interjero dizaineriais

Šiandien daug žmonių pasirenka dirbti su dizaineriais, kurie yra įsikūrę visai kitame mieste nei gyvena  savininkas arba yra pačios patalpos. Tokia situacija ypač dažnai pasitaiko tuomet, kai ieškomos dizainerio paslaugos vasarnamiui ar sodybai įrengti. Dažnai žmonės peržiūri darbų portfolio ir jei jiems viskas patinka, jie tiesiog nusamdo dizainerį. Visgi, tai nėra teisinga taktika.

Interjero dizaineriai yra lygiai tokie patys žmonės kaip ir visi kiti, tad jie nemoka skaityti minčių ar nuspėti norų. Būtent todėl, su dizaineriu būtina pasikalbėti apie visas detales dar prieš pradedant darbus. Geriausia būtų rinktis gyvą pokalbį, tačiau, jei jums niekaip nepavyksta, visuomet galite pasikalbėti telefonu arba per „Skype“. Pokalbio metu jūs galėsite užduoti visus rūpimus klausimus ir aiškiai nupasakoti ko jūs tikitės. Nuoširdus pokalbis padės išvengti nesusipratimų ir padės dizaineriui suprasti jūsų lūkesčius. Lygiai taip pat, profesionalas galės jus pakonsultuoti ir pasakyti, jei kažkuri mintis yra sunkiai įgyvendinama.

  •  Atkreipkite dėmesį į tai, ar dizaineris jumis domisi

Pokalbis prieš galutinai pasirašant kontraktą su interjero dizaineriu jums padės suprasti, ar jis tikrai jums tinka. Tam, kad interjero dizaino darbai eitųsi sklandžiai ir rezultatas jus tenkintų, jūs su dizaineriu turite prieiti vieną kompromisą. Jei pokalbio metu specialistas jūsų klausia apie tai, koks yra jūsų gyvenimo būdas, domisi, kas jums patinka, stengiasi sužinoti visas detales apie turimą laiką ir biudžetą, vadinasi jūs galite bendrauti ir susitarti dėl tokių projekto sąlygų, kurios tenkintų abi puses.

  •  Atvirai kalbėkite apie savo biudžetą

Tam, kad buto interjero dizaineris galėtų kuo geriau atlikti savo darbą, jūs privalote su juo pasikalbėti apie savo biudžetą. Žinodamas tikslius skaičius dizaineris iš karto galės pasakyti kokius variantus galima rinktis ir galės jums patarti kokios detalės geriausiai atitiks kokybės ir kainos santykį.

Nėra nieko blogiau, nei meluoti savo interjero dizaineriui apie norimą skirti biudžetą. Tai tiesus kelias į dizainerio planų žlugdymą ir kliento lūkesčių nuvylimą. Natūralu, kad pirmą kartą susidūrus su patalpų dizainu gali būti ganėtinai sunku įvardinti tikslią sumą. Tačiau, būtent dėl to rekomenduojame prieš susitikimą su dizaineriu šiek tiek pasidomėti įvairių baldų bei medžiagų kainomis.

  •  Pasikliaukite savo nuojauta

Svarbiausia, rinkdamiesi interjero dizainerį pasikliaukite savo nuojauta. Su vienais žmonėmis mes sutariame geriau, o su kitais blogiau. Todėl, tikrai neverta stengtis perauklėti specialisto – geriausia rinktis tą, su kuriuo jūs galite vienas kitą suprasti ir atrasti bendrą kompromisą.

 

Kaip gauti interjero dizainerio konsultaciją?

Puiki žinia - Unideco namų apdailos centre vyksta konsultacijų savaitės, kurių metu jūs galite pasikonsultuoti su profesionaliu interjero dizaineriu net 40 minučių. Regstracija į interjero konsultacijas vykdoma iš anksto, tad sekite informaciją mūsų svetainėje.

Jei toks formatas jums nėra tinkamas, interjero dizainerio konsultaciją galite gauti atvykę į mūsų prekybos centre esančią Unideco HUB bendradarbystės erdvę, kurioje galėsite pasikalbėti su profesionaliais interjero dizaineriais ir išsirinkti jums labiausiai patikusį specialistą. Čia esantys interjero dizaineriai galės jums papasakoti kokios yra interjero dizainerio paslaugos ir taip pat sužinosite daugiau apie tai, kaip vyksta pati interjero dizainerio konsultacija.

Interjero dizaino studija taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gauti interjero dizainerio konsultaciją. Peržiūrėję skirtingus darbus turėsite visišką laisvę pasirinkti tą profesionalą, kuris jums labiausiai tiks. Tačiau, jei jūs jau esate išsirinkę kažkurį specialistą ir jus domina būtent jo interjero dizaino paslaugos, galite susirasti jo kontaktus ir kreiptis tiesiogiai.

 

Interjero dizainerio paslaugos kaina

Šiandien nemaža dalis žmonių galvoja, kad interjero dizaineris nėra reikalingas visais atvejais ir tai yra labiau prabanga, nei būtinybė. Žmonės mano, kad sutaupys, jei patys sau įsirengs būstą ir nuspręs apsieiti be dizainerio paslaugų. Visgi, tai nebūtinai yra tiesa. Dažnai žmonės visai nepagalvoja apie tai, kiek laiko jie užtruks naršydami internete ir ieškodami patinkančio stiliaus ar dekoro detalių, kiek laiko jiems reikės užtrukti parduotuvėse renkantis įvairias medžiagas ir baldus, o ką jau kalbėti apie susierzinimą ir papildomas išlaidas tuo atveju, jei teks taisyti kažkokias įveltas klaidas. Būtent todėl, bent viena interjero dizainerio konsultacija tikrai pravers kiekvieniems naujakuriams.

Interjero dizaino paslaugos kainos yra ganėtinai subjektyvios - skirtingų dizainerių paslaugų kaina skiriasi. Dažniausiai suma priklauso nuo to, kokią patirtį turi dizaineris ir koks yra jo profesionalumo lygis. Tačiau, svarbu pabrėžti tai, kad būna ir taip, kad vienas interjero dizaineris kaina gali labai skirtis nuo kito, nors jų profesionalumo lygis ir yra panašus.

Surasti interjero dizainerį, kuris galėtų pilnai įgyvendinti jūsų viziją, yra tarsi surasti partnerį - tarp jūsų turi būti tam tikra „chemija“ ir jums turėtų patikti panašūs dalykai. Dizainerio paslaugos gali būti puikios kokybės, tačiau jei jums nepavyks sutarti, gero rezultato nebus. Interjero dizaino paslaugos liečia pačius asmeniškiausius žmogaus gyvenimo niuansus, todėl svarbu susirasti tokį specialistą, su kuriuo bendrauti ir dirbti būtų lengva.

Idealus bendradarbiavimas gali gautis tik tada, kai kliento ir interjero dizainerio santykį grindžia pasitikėjimas. Interjero dizaineris turi pasitikėti klientu, kai jis kalba apie savo poreikius, o klientas turėtų pasikliauti dizainerio patarimais. Tam, kad galutinis rezultatas tikrai išpildytų visus lūkesčius, dizaineris ir klientas turi labai gerai suprasti vienas kitą ir jiems turi būti lengva bendrauti. Būtent todėl, pasitikėkite savo nuojauta, atlikite namų darbus ir rinkitės tą dizainerį, kuriuo jūs labiausiai tikite ir pasitikite.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje