I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Dizaineriai
AISTĖ MAJAUSKAITĖ
Susisiek
+37062458408
mb.urvas@gmail.com

Esu Aistė Majauskaitė, diplomuota interjero dizainerė (VDA), interjero studijos URVAS įkūrėja ir vadovė. Nors studijų metu įgyjau profesionalias žinias, nuolat domiuosi interjero tendencijomis, medžiagų naujovėmis, dalyvauju įvairiuose seminaruose, parodose.
Interjero kūrimas nėra tik tam tikrų matematinių taisyklių sprendinys. Norint sukurti tinkamą erdvę, neužtenka gerai išmanyti interjero kūrimo subtilybes, reikalinga ir intuicija / talentas. Šią specialybę pasirinkau dar 8-oje klasėje ir niekada nemačiau savęs kitoje srityje.
Labiausiai save realizuoju kuriant individualius gyvenamuosius interjerus, kurie pasižymi logika, praktiškumu, funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir harmonija. Pastarąją išskirčiau kaip jaukumą, orientuojamą į erdvę ir jos šeimininką. Kuo daugiau bendrauju su žmonėmis ir giliniuosi į jų aplinką, tuo labiau suprantu kokie visi esame skirtingi. Žmonių unikalumas žavi, inspiruoja ir skatina kūrybiškumą. 

Juk namai - ypatinga vieta, kuri neturėtų būti šabloniška.


Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje