I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Dizaineriai
DOVILĖ PATACKIENĖ
Susisiek
+37060674111
dovedecoo@gmail.com

Mūsų namai – tai mūsų gyvenimo būdo ir estetikos suvokimo atspindys.

Meilė namams, menui, gražiems daiktams ir rankdarbiams man padėjo atrasti interjero dizainerės profesiją. O perfekcionizmas, noras padėti, kruopštumas, estetinis ir erdvinis suvokimas bei empatija – mano savybės, leidžiančios kokybiškai dirbti kuriant privačius namų interjerus.

Esu laiminga dirbdama mylimą darbą ir turėdama galimybę padėti žmonėms kurti, tobulinti bei gražinti jų namų erdvę. Juk namai, kuriuose bendraujame, ilsimės, gyvename, augame, priimame svečius – tiesiogiai veikia mus ir lemia mūsų gyvenimo kokybę.

Dirbdama su interjerais vertinu namų erdvės ir vietos kontekstą, siekiu funkcijos ir patogumo, kokybės vietoj kiekybės, pirmenybę teikiu natūralioms medžiagoms ir estetiniam interjero vientisumui. Mėgstu kurti eklektiškus, skandinaviškus ir modernios klasikos interjerus.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje