I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Dizaineriai
DOVYDAS ŠIKŠNIUS
Susisiek
+37062970294
dovydas@5arch.lt

Labas, esu Dovydas Šikšnius - architektas, interjero dizaineris. Jau paauglystėje supratau, kad savo gyvenimą noriu sieti su architektūra. Studijavau architektūrą VGTU, kur teko paragauti ir interjero dizaino duonos. Iš karto supratau, kad interjero dizainas yra sritis, kurioje noriu lavinti ir atrasti save taip pat. 
Šiuo metu pilnai teikiu architektūros ir interjero dizaino paslaugas tiek privatiems klientams, tiek įmonėms. Per daugiau nei penkis intensyvaus darbo metus sukaupiau nemažą patirties bagažą, užmezgiau nuostabių ryšių tiek su klientais tiek su baldų, apšvietimo ir kitų medžiagų tiekėjais. 
Mano kurti interjerai yra modernūs ir šiuolaikiški, o visas grožis atspindi spalvų gamose, medžiagų tekstūrose, linijose ir detalių žaismingume. Kliento lūkesčių išsiklausimas ir atviras, nuoširdus abipusis bendravimas yra pagrindiniai faktoriai lemiantys svajoto interjero išpildymą.  

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje