I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Dizaineriai

Esu Eglė, interjero dizainerė ir vizualizatorė. Prieš 4 metus baigiau interjero dizaino studijas VDA ir nuo to laiko nesiskiriu su šia specialybe. Interjero dizaine atsiskleidžia ryškiausios mano savybės: kūrybingumas, kruopštumas ir mokėjimas išklaustyti. Visa tai leidžia kurti išskirtines ir harmoningas interjero koncepcijas.

Labiausiai save realizuoju kurdama fotorealistines interjero vizualizacijas, kurios suteikia Jums galimybę pamatyti , kaip gali atrodyti dar tik brėžiniuose esantis būsto projektas. Tokios vizualizacijos aiškiai parodo būsimos patalpos išvaizdą - leidžia pamatyti ir įvertinti visus projekto niuansus ir padeda išvengti didelių sąnaudų dėl neapgalvotų sprendimų.
Pagrindinis mano tikslas kuriant interjerą yra sukurti funkcionalias bei patogias namų erdves, kuriose dominuotų vientisumas, jaukumas ir harmonija.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje