I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Dizaineriai
JUSTINA KADŽYTĖ GARBŠTĖ
Susisiek
+37065059236
j.kadzyte@gmail.com

Esu Justina, profesionali architektė bei interjero dizainerė. Dirbu su įvairaus mąstelio ir paskirties architektūriniais objektais, kuriu harmoningus bei šiuolaikiškai estetiškus architektūriškai pagrįstus interjerus. Projektuojant būstą atsižvelgiu į pirminės koncepcijos sukūrimą, autentiško stiliaus suformavimą pagal kiekvieno žmogaus norus, būdą, charakterį ir vizijas. Visuomet žvelgiu giliau ir stengiuosi atrasti pirmapradžius sprendimus, pagrįstus tiek fiziniais, tiek psichologiniais parametrais. Kai būsto projektavimas yra išpildytas architektūriškai teisingai, išplanuotos erdvės ir komfortiškas judėjimas jose, tuomet sukuriama interjero nuotaika. Visi apdailos elementai, grožį namuose kuriantys baldai, dangos ir kiti daiktai parenkami nuosekliai, atsižvelgiant į kliento norus ir apjungiant juos į vientisą harmoningą kompleksą. Toks nuoseklus projektavimas yra mano kiekvieno projekto tikslas.

Savo patirtį ir žinias įgijau studijuodama Lietuvos Vilniaus Gedimino technikos universitete ir dirbdama skirtingose įmonėse su įvairių tipų pastatais bei interjerais. Taip nuosekliai tobulėjau domėdamasi kitų architektų bei interjero dizainierių darbais, dalyvaudama parodose, konkursuose, renginiuose. Nuolatinis individualus ir nuoširdus bendravimas su visais klientais atnešė puikią patirtį, kaip pajusti žmones, kaip suvokti jų poreikius ir harmoningai išpildyti visus projektavimo, įrengimo, sprendimus.

Kiekvieną naują projektą vykdau individualiai ir asmeniškai įsigilindama į užsakovo poreikius, išanalizuodama užduotį bei atsižvelgdama į objekto kontekstą. Stengiuosi sukurti harmoningą, autentišką, ilgalaikę išliekamąją vertę bei estetinį grožį turinčius objektus. Skiriu daug dėmesio projekto individualumui, techniniam bei inžineriniam išpildymui, ergonomikai, žmogaus patogumui bei nuolat besikeičiantiems šiuolaikinės visuomenės poreikiams, tendencijoms.

Esu dirbusi ir kūrusi interjerus įvairios paskirties objektams, tad mano įžvalgos ir matymo laukas yra labai platus. Gebu suvokti tiek namo sandarą, tiek jo erdvę, tiek interjero koncepciją bei stilių kompleksiškai ir techniškai. Visuomet įsigilinu į visus techninius įrengimo klausimus, sprendžiu techninius ir netradicinius pertvarų, apšvietimo, apdailos klausimus. Mano stiprioji pusė – gilus ir techniškas visų projekto dalių išpildymas, žinios apie tai, kaip turi būti pastatytas namas, įrengtas jo vidus ir sąžiningai bei kokybiškai įrengti bei apipavidalinti kambariai. Kiekvienas žingsnis įsirenginėjant būstą turi būti apgalvotas dar trimis žingsniais į priekį. Kiekvienas atsakymas turi būti pagrįstas ir išpildytas teisingai. Būtet tokiu principu dirbant pasiekiama aukščiausia kokybė ir jaukiausia namų aura.

Tikiu, kad žmogaus gyvenimo kokybė priklauso nuo jį supančios aplinkos. Tad visuosmet stengiuosi sukurti praktišką, komfortišką, vientisą bei estetiškai žavų objektą.

„Nuo pamato blokelio iki kavos puodelio“.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje