I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Dizaineriai
MANTAS KARTANAS
Susisiek
+37065226669
mantas@dessus.lt

*2002 metais baigęs interjero dizaino studijas Kaune, pradėjau dirbti vyr. dizainerio asistentu. Vėliau dizaineriu įsidarbinau Vilniuje. Įgijęs žinias, patirtį ir pasitikėjimą savo sugebėjimais, įkūriau dizaino kompaniją "Dessus design". 

*Mane įkvepia drąsus, netradicinis ir novatoriškas dizainas, kuriame svarbiausia yra unikalumas ir funkcionalumas. Tikiu, kad kuriamas interjeras turi atspindėti paties pastato, kuriame jis yra, architektūrą, jos laikmetį ar stilių.  Nemažai tenka dirbti su kultūros paveldo objektais, tad ir stilius šiems objektams parenkamas atitinkamai, pritaikant jį šiuolaikiško žmogaus poreikiams ir įpročiams.

*Kuriant interjerą man svarbiausia - funkcinis išplanavimas, erdvių ar baldų transformacija, dvigubas ar net trigubas jų panaudojimas. Mano nuomone, dekoras interjere nėra toks svarbus. Jį galima lengvai pakeisti ir sukurti norimą nuotaiką. Tai galima daryti bet kada, keičiant detales po truputį ar nusprendus pakeisti viską iš pagrindų.

*'Mid century modern' ir minimalizmas. Šie stiliai lengvai pritaikomi prie šių dienų poreikių ir įpročių. Čia daug didesnės galimybės kurti, nei dirbant su griežta klasika, kuri turi atitikti kūrybinius stiliaus reikalavimus. Klasicizmo estetiniai kanonai nepalieka vietos interpretacijoms, laisvai kūrybai, tad aš renkuosi modernų stilių.

*Kuriant interjerus labiausiai mėgaujuosi pradiniu kūrybos etapu, švarus popieriaus lapas ir pirmosios linijos. Nuo pirmųjų linijų pradedu kurti užsakovų naują gyvenimą, švariame lape bandau sutalpinti visus jų poreikius, gal būt net ir daugiau. Šiame etape daugiausiai kūrybos, idėjų vystymo, čia jaučiuosi 'kaip žuvis vandenyje'. 

Interjero dizainerio darbus galite pažiūrėti ČIA 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje