I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Dizaineriai
ŽIVILĖ STASIŪNĖ
Susisiek
+370 656 77710
design@zivilestasiune.com

Patyrusi feng shui praktikė ir interjero dizainerė, holistinės erdvės kūrėja. Kvalifikuotai konsultuoju ir rengiu interjero projektus, vedu autorinę jų priežiūrą nuo koncepcijos iki sėkmingo jų užbaigimo. Esu stipri gyvų, kvėpuojančių ir palaikančių erdvių kūrime, kuriose mano klientai gali jaustis sveiki, augti ir klestėti, kurti harmoningus santykius ir jausti įkvėpimą.

Mokiausi Lietuvoje ir Ispanijoje, turiu architektūros bakalauro ir magistro laipsnius. Dirbau architekte didelėje statybų įmonėje, vėliau architektų studijoje. Pamažu mane patraukė interjerai. Jau daugiau nei 13 metų kuriu unikalius gyvenamųjų ir komercinių erdvių interjerus, konsultuoju.

Visuomet mačiau, kad estetiniai ir ergonominiai sprendiniai nėra pakankami darniai ir tvariai erdvei sukurti. Norėjau kurti erdves, kurios būtų gyvos, kvėpuojančios, kuriose vyrautų palaikanti atmosfera ir kuriose jų šeimininkai galėtų augti ir klestėti, būti sveiki, kurti darnius santykius ir jausti įkvėpimą.

Ieškodama atsakymų studijavau subtiliąsias erdvių kūrimo disciplinas: erdvių psichologiją, sakraliąją geometriją, feng shui principus, užsiėmiau įvairiomis dvasinėmis praktikomis. Šios patirtys leidžia man įžvelgti erdvių ir jas supančios aplinkos energetines struktūras ir sąmoningai panaudoti jų potencialą kuriant ne tik gražias ir funkcionalias, bet ir harmoningas erdves, padedančias klientams manifestuoti didžiausius jų siekius.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje