I-V 09:00 – 17:00 VI 10:00 – 17:00

Dovanok džiaugsmą kurti namus!

UNIDECO dovanų kortelė - puiki dovana naujakuriams, o ypač tiems, kurie nenori gyventi vienoduose namuose. Suteikite galimybę šeimai, draugams ar mylimiems žmonėms vienoje vietoje išsirinkti apdailos bei interjero prekes net iš 33 skirtingų parduotuvių! Pažadame - čia tikrai rasite kokybiškų ir išskirtinių prekių!

Kur įsigyti?

UNIDECO parduotuvėje "Plytelių galerija" +370 626 82 980 I–V 9.00–20.00 val., VI 10.00-17.00 val.
"Gera dovana" centriniame biure +370 5 205 2099 Pilaitės pr. 16, Vilnius, I-IV 8.00-17.00 V 8.00-16.00
"Gera Dovana" parduotuvėje internete +370 5 205 2099 Pirkti internetu

Dovanų kortelės vertė

UNIDECO dovanų kortelės vertę galite pasirinkti nuo 10 Eur iki 150 Eur, 1 cento tikslumu. 

UNIDECO dovanų kortelė yra daugkartinio atsiskaitymo. Ja galima atsiskaityti kaip mokėjimo kortele, dovanotą sumą išleidžiant per keletą kartų įvairiose parduotuvėse, įsikūrusiose namų apdailos centre UNIDECO. 

Pirkėjas, įsigydamas dovanų kortelę, sutinka su namų apdailos centro UNIDECO dovanų kortelių naudojimo taisyklėmis. Su išsamiu taisyklių aprašu galite susipažinti čia

Unideco dovanų kortelė

Taisyklės

Bendrosios UNIDECO dovanų kortelės taisyklės

 1. Namų apdailos centro „Unideco“ Dovanų kortelės vertę galite pasirinkti nuo 10 Eur iki 150 Eur, 1 cento tikslumu. 
 2. Atsiskaityti už Dovanų korteles galima tik banko kortele
 3. Dovanų kortelė į pinigus nekeičiama ir jos grąžinti negalima.
 4. Viena Dovanų kortele galima atsiskaityti daugiau nei vienoje parduotuvėje, panaudojant dalį jos sumos. Jei pirkinio suma didesnė, galima primokėti grynaisiais pinigais, jei mažesnė – likutis lieka kitiems pirkiniams. 
 5. Dovanų kortelės įsigijimo metu arba kortelės panaudojimo metu pirkėjui gali būti pasiūlyta pateikti savo mobilaus telefono numerį ir/ar el. pašto adresą (toliau – Kontaktą). Kontaktas gali būti naudojamas:
  -5.1.Siekiant apsaugoti Kortelės turėtoją nuo neteisėto kortelės panaudojimo vagystės ar praradimo atveju;
  -5.2.Kortelės blokavimui praradimo ar vagystės atveju bei nepanaudoto likučio perkėlimui į naują kortelę;
  -5.3.Informacijai apie kortelės likutį bei galiojimą pateikti;
  -5.4.Priminimui apie Dovanų kortelės galiojimo pabaigą atsiųsti;
  -5.5.Kontakto naudojimą bet kuriuo metu galima atšaukti kreipusis į Kortelių platinimo vietą, į Administratorių ar bet kurioje parduotuvėje.
 6. Pirkėjui pageidaujant, Dovanų kortelės priėmimo-perdavimo aktas už Dovanų korteles ir / ar PVM sąskaita–faktūra už su Dovanų kortelių platinimu susijusias prekes bei paslaugas, pateikiami tik elektroniniu būdu Pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.
 7. Pirkėjas įsigydamas dovanų kortelę sutinka su „Gera dovana" privatumo politika. Susipažinti su privatumo politika galite ČIA

UNIDECO dovanų kortelės galiojimas, pratęsimas ir atsiskaitymas

 1. Dovanų kortelė galioja 6 mėn. (šešis mėnesius) nuo jos įsigijimo.
 2. Papildomos paslaugos ir jų įkainiai:
  - Pasibaigus galiojimo terminui, Dovanų kortelę galima pratęsti dar iki 6 (šešių) mėnesių laikotarpiui, tačiau ne ilgesniam nei 1 (vieneri) metai nuo Dovanų kortelės (pirmojo) išdavimo dienos. Pratęsiant galiojimą, taikomas 1.45 EUR mokestis.
  - Galiojančią, tačiau sugadintą Dovanų kortelę galima pakeisti į naują Dovanų kortelę. Atliekant pakeitimą, taikomas 1.45 EUR mokestis. Po pakeitimo, Dovanų kortelės galiojimas ir nominalas nesikeičia.
  - Iš prarastos ar pavogtos kortelės pinigų likutį galima perkelti į naują Dovanų kortelę. Atliekant perkėlimą, taikomas 1.45 EUR mokestis, galiojimas bei nominalas nesikeičia.
 3. Dovanų kortelės likutį bei galiojimo laiką galite patikrini:
  - Bet kuriuo metu savo išmaniuoju telefonu nuskenavę Dovanų kortelės QR kodą;
  - https://www.geradovana.lt/dovanu-cekiu-savitarna įvedę savo Dovanų kortelės brūkšninį kodą.
 4. Dovanų kortele galite atsiskaityti visose „Unideco“ parduotuvėse, išskyrus parduotuves „Arsenalas“, „Trukmė", „Visiled”, "Medritas", "ID Idea & Design" ir "Vonia plius", "Varduva", "J-architects" "Durų pasaulis".
 5. Dovanų kortele negalima atsiskaityti už tabako, alkoholio gaminius, lošimo paslaugas bei už naujai įsigyjamą Dovanų kortelę.
 6. Daugiau informacijos:
  - Namų apdailos centro „Unideco“ parduotuvė „Plytelių galerija“: tel. +370 626 82 980 (darbo laikas I–V 9.00–20.00 val., VI 10.00-17.00 val.).
  - „Gera dovana“: tel. +370 5 205 2099 (darbo laikas I–IV 8.00–17.00, V 8.00 - 16.00).
  - Atvykus į namų apdailos centro „Unideco“ parduotuvę „Plytelių galerija“, Verkių g. 44, Vilniuje.

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje