I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Parduotuvės

LazyHouse

Darbo laikas:
I-V 10:00 - 18:00 val.
VI 10:00 - 16:00
VII nedirba

Susisiek
+370 66721700
info@lazyhouse.lt

Lazy House robotics nuolat tobulina prekybos įrankius, kad Jūsų apsipirkimas pas mus būtų paprastas, komfortiškas, maksimaliai saugus ir patogus. Šiai dienai galime pasiūlyti apipirkimą tiek elektroninėje erdvėje – www.lazyhouse.lt , tiek mūsų salone Vilniuje – adresu Verkių g. 44, namų apdailos centre Unideco. 

Prie kiekvienos prekės rasite išsamų aprašymą, o jei norite gauti specialisto konsultaciją, tiesiog susisiekite su mumis Jums labiausiai priimtinu būdu: telefonu +370 665 56777, el. paštu: info@lazyhouse.lt arba tiesiog užpildykite puslapyje esančią kontaktų formą ir mes atsakysime į Jūsų užklausą dar tą pačią darbo dieną.

Jūsų saugumą internetinėje erdvėje užtikriname dirbdami tik su geriausiomis ir saugiausiomis atsiskaitymo platformomis: PayPal ir Paysera. Jus taip pat rasite galimybę atsiskaityti Jums priimtiniausiu būdu: grynais pinigais, pavedimu, elektronine bankininkyste, debito bei kredito kortelėmis, o taip pat suforminti lizingą, pasirinkus optimaliausią variantą.

Užsukę į Lazy House robotics saloną Vilniuje, esantį Verkių g. 44, namų apdailos centre Unideco, turėsite galimybę ne tik gauti išsamią informaciją tiesiogiai iš specialistų, bet ir gyvai pamatyti Jus dominančią prekę.

Esant galimybei (dažniausiai, jei perspėjate mus bent prieš vieną dieną), mes taip pat surengsime Jums gyvą kelių robotų demonstraciją, kad Jus galėtumėte patys apsispręsti dėl Jums labiausiai tinkamo produkto ir išsklaidyti visus dažniausiai vyraujančius mitus.

Pas mus dirba specialistai, kurie patys naudoja robotinę produkciją kasdieniniame gyvenime, todėl gausite ir naudingų naudojimosi bei priežiūros patarimų, kurie užtikrins, kad Jūsų technika veiktų nepriekaištingai ir suteiktų maksimalų pasitenkinimą.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje