I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Akcijos
Naujiena

BŪSTO ABC / Ką reiktų žinoti renkantis grindjuostes?

Grindjuostės – „smulkmena“, gebanti nulemti bendrą grindų bei visos patalpos vaizdą. Dizaineris pataria – ką žinoti renkantis?

Pagal atspalvį bei medžiagą grindjuostės paprastai derinamos prie grindų dangos arba sienų, o forma – prie durų apvadų. 

Jei patalpa – mažesnė, patartina nesirinkti kontrastuojančių grindjuosčių spalvų ir vietoj to derinti jas prie sienų atspalvio. O jei kambarys – aukštas, jame labiausiai dera aukštos grindjuostės, optiškai dar labiau padidinančios erdvę.

Jei grindų danga skiriasi (pavyzdžiui, dalis erdvės išklota medinėmis grindimis, o dalis – plytelėmis), rekomenduojama abidvi zonas sujungti arba grindų spalvos, arba baltomis grindjuostėmis. 

Kartais grindjuostės gali tapti ir kontrastuojančia dizaino „vinimi“. Tarkime, MDF grindjuostės gali būti nudažomos tamsiau, šviesiau ar visai kita spalva nei grindys bei sienos; o išskirtiniais atvejais gali būti tvirtinamos ir dvi skirtingų atspalvių grindjuostės.

Plačiau apie grindjuosčių tipus ir kaip juos išsirinkti skaitykite 15min.lt publikacijoje:

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/busto-abc-grindjuosciu-tipai-ir-patarimai-jas-besirenkantiems

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje