I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 17:00
Naujienos
Naujiena

Konkursas - patraukliausia miesto lokacija už geriausią idėją!

Oranžerija, drive in kinas, kavinė, o gal dirbtuvės - kol kas neaišku kas, bet bus atvira visiems norintiems! Patraukliausia miesto lokacija laukia naujų nuomininkų. Laimės ne pinigai - laimės geriausia idėja!

Namų apdailos centrui UNIDECO priklausanti beveik 2 tūkst. kv. m. lokacija šalia srautingiausių Kareivių ir Verkių gatvių sankryžos išnuomojama geriausiai idėjai. Turite tokią? Siųskite ją viktorija@mcgrupe.lt iki š.m. rugsėjo 30 d.

Konkurso laimėtojas galės komercinį plotą pritaikyti savo veiklai. Teritorija apšviesta, saugoma, yra atvesta elektra. Čia veiklą vykdo per 100 apdailos, statybų, įrengimo medžiagų ir paslaugų įmonių. Šalia - didžiausi srautų traukos centrai ir sparčiai plėtojami gyvenamieji kvartalai. Tikimasi su būsimu nuomininku pavyks surasti sinergijos taškų, o naujas bendradarbiavimas suteiks pridėtinę vertę į šią teritoriją atvykstantiems namų įrengimo prekių ieškantiems žmonėms.

Daugiau informacijos apie komercinį plotą - viktorija@mcgrupe.lt, tel. +37061032110. 

 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje