Parduotuvės

Parketas ir tapetas

UAB "Vilkonda"
Darbo laikas:
I-V 09:00 - 19:00 val.
VI 10:00 - 17:00 val.
VII nedirba

Susisiek
+370 640 25 573
medziocentras@parquet.lt

Parketas ir Tapetas – tai vieta Jūsų idėjoms realizuoti. Šioje parduotuvėje Jūs rasite itin platų tapetų ir grindų dangų pasirinkimą, ir galėsite be vargo šias medžiagas suderinti ir įsigyti.

Žymių tapetų ir grindų gamintojų prekių pasirinkimas: virš 100 tapetų, kuriuos turime vietoje - Sandudd (Suomija), Ugėpa (Prancūzija), Decor Maison (Švedija), didelis grindų pasirinkimas – Quick-Step laminuota, vinilinė grindų danga ir parketlentės (Belgija), Pergo laminuotos ir vinilinės grindys (Belgija), Magnum parketlentės (Čekija), Universal Flooring parketlentės (Belgija).

Parduotuvėje rasite platų įvairių išmatavimų kilimų asortimentą: poliesterio kilimai, medvilniniai arba minkšti viskoziniai. Kilimai – puikus ir greitas būdas pakeisti savo namų dekorą, nesvarbu ar tai būtų virtuvė, koridorius vonia ar netgi terasa ar balkonas. Dėl kilimų audimui naudojamos technologijos, net ir detaliausi dizainai gali būti perkeliami ant kilimų ir paversti juos kiekvieno kambario puošmena.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje