Parduotuvės

J- ARCHITECTS

UAB "J-architects"
Susisiek
+370 (698) 31277
info@j-architects.lt

UNIDECO prekybos centre įsikūrusi Jurgitos Ambraškaitės architektūros ir dizaino studija J-ARCHITECTS padės Jūsų namus paversti namais.

Architektė J. Ambraškaitė apie J-ARCHITECTS: 

"Užėjus į prekybos centrą ar bandant pasirinkti namų įrangą dažnai nuo pasiūlos gausos susisuka galva, tad mes "J-architects" komanda esam pirmoji jūsų pagalba ! Interjero dizainas - tai ne tik teisingi funkciški sprendimai, bet ir pilnai išgirsti bei įgyvendinti užsakovų - būsimų gyventojų lūkesčiai. 

Novatoriški ir jaukūs, klasikinėje manieroje ar moderniame kontekste - jūsų namus suprojektuojame stilistiškai harmoningus, parinktomis spalvomis, tapetais su daugiaplaniu, zoniniu apšvietimu, suderintais ar pagal užsakymą pagamintais integruojamais baldais, o juk tai ir virtuvės ir miegamojo ir išradingai sukomponuoti bei padaryti vaikų kambariai.

Suderinami ir itin racionaliai išsprendžiamos ne tik vonios, saunos, bet ir mažutėlaičiai WC - padaromi aiškias ,konkrečias plytelių klojimo išklotines su elektros instaliacijos įvadais bei santechnikos prietaisais. Parenkame, pasiūlome apšvietimo sistemas, šviestuvus ir buitinę techniką, taip pat įvairiausius audinius ne tik baldams, bet ir užuolaidoms, lovatiesėms bei kitai namų tekstilei, kas sudaro tą jaukiai nenusakoma namų aurą.

Ir nesvarbu ar Jūs esat solidesnio amžiaus ar pirmus namučius įsirengiantys jaunuoliai - mes norime ir galime jūsų namus padaryti NAMAIS! Dirbam nuo idėjos, bendro koncepto iki rakto su pilna autorine priežiūra bei visokeriopa profesionalia pagalba. 

               Nuoširdžiai Jūsų  - architektė, interjero dizainerė Jurgita Ambraškaitė "

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje