I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Parduotuvės

Samani

Virtuvės baldai
Darbo laikas:
I-V 09:00 - 19:00 val.
VI 10:00 - 16:00 val.
VII nedirba

Susisiek
+370 672 13143
baldai@samanivirtuves.lt

„Samani" - pažangų staklyną turinti įmonė, gaminanti populiarius karkasinius virtuvės baldus. Mūsų privalumai: naujausios technologijos, platus fasadų apdailos pasirinkimas, nuolat atnaujinamas virtuvės baldų komponentų sąrašas, populiariausia furnitūra ir labai patogi baldų projektavimo ir kainos skaičiavimo programa, su kuria dirbti gali net ir mažą patirtį turintis pirkėjas.

Tokiu būdu „Samani" siekia sukurti idealią virtuvę Jūsų namams už mažiausią kainą.
Šiuolaikinės virtuvės – tai šviesūs, lengvi, lakoniški ir praktiški baldai, kurie turi atitikti dinamišką šiuolaikinių žmonių gyvenimo tempą.
Naudojamos visos populiariausios medžiagos: dažytas MDF ir laminuota medžio drožlių plokštė, plastikas, natūrali faneruotė, grūdintas stiklas. Pas mus galima įsigyti ne tik virtuvės baldus, bet ir virtuvės kriaukles, maišytuvus, buitinę techniką ir papildomą furnitūrą.

Samani virtuvės - tai puikaus dizaino ir aukštos kokybės medžiagų derinys.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje