I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Parduotuvės

Roletas

Langai ir jų uždangos
Darbo laikas:
I-V 09:00 - 19:00 val.
VI 10:00 - 16:00 val.
VII nedirba

Susisiek
+370 (679) 49 995
vilnius@roletai-zaliuzes.lt

UAB „Roletas“ - langų dekoro gamybos, montavimo ir serviso paslaugų įmonė, gaminanti įvairių tipų langams skirtus gaminius su plačiu audinių pasirinkimu.  Siūlo klasikinius, kasetinius, diena - naktis, roletus nuo saulės ir karščio. Produkcijos kataloge taip pat rasite horizontalias, vertikalias, plisuotas, medines žaliuzes, įvairaus tipo tinklelius nuo vabzdžių (roletai, rėmeliai, durys ir kt.), romanetes bei širmas, apsaugines žaliuzes, markizes, fasadinius roletus ir žaliuzes.

Visus šiuos gaminius galima įsigyti „Unideco“ apdailos prekių centre įsikūrusioje parduotuvėje ROLETAS. Visi gaminiai pritaikomi pagal kliento individualų užsakymą, profesionaliai sumontuojami, esant poreikiui teikiama ir remonto paslauga. Užsakant produkciją, įmonės konsultantas nemokamai atvyksta į kliento namus ir išmatuoja reikiamus langus pagal kliento išsirinka produktą. 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje