I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Parduotuvės

ARDENA

Šviestuvai, langai ir jų uždangos
Darbo laikas:
I-V 09:00 - 19:00 val.
VI 10:00 - 16:00 val.
VII nedirba

Susisiek
+370 (5) 2055266
unideco@ardena.lt

UAB „Ardena“ siūlo vieną didžiausių interjero, eksterjero apšvietimo ir langų uždangų sprendimų pasirinkimą Lietuvoje. Šiuo metu dirbama su daugiau nei 200 visoje Europoje žinomų gamintojų, importuojama daugiau nei keli tūkstančiai skirtingų šviestuvų modelių, o išrankiausiems klientams sudaroma galimybė įsigyti individualiai jiems interjero dizainerių sukurtus ir pagamintus produktus. Įmonė taip pat savo klientams siūlo visų tipų langų uždengimo sprendimus. Ilgalaikė, daugiau nei 20 metų patirtis leidžia garantuoti geriausią kainos ir kokybės santykį, nuolaidų programas, užtikrinti kokybiškas paslaugas, suteikti profesionalias konsultacijas visiems savo klientams. 

„Unideco“ namų apdailos centre įsikūrusiame salone eksponuojamos naujausios šviestuvų kolekcijos ir UAB „Ardena“ gaminami langų uždengimo sprendimai (įvairių tipų žaliuzės, roletai). Lankytojų patogumui sukurta atskira architektų, projektuotojų ir klientų zona, kurioje galima ramiai prisėdus peržiūrėti iš katalogų užsakomus produktus, konsultuotis su savo interjero dizaineriu, pasikviesti konsultantą ir gauti reikiamą informaciją.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje