I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 - 16:00
Parduotuvės

Jaukurai

Santechnika, vonios įranga
Darbo laikas:
I-V 09:00 - 18:00 val.
VI 10:00 - 15:00 val.

Susisiek

UAB "Jaukurai" tiesiogiai atstovauja per 30 garsiausių Europos santechnikos, inžinerinių tinklų ir šildymo įrangos gamintojų. Pirkėjams „Jaukurai“ siūlo daugiau nei 12 000 pavadinimų santechnikos prietaisų, vonios kambario įrangos, santechninės keramikos, šildymo katilų, vandens šildytuvų, radiatorių, išorės ir vidaus inžinerinių tinklų (vandentiekio, nuotekų) įrangos, siurblių ir kitų prekių, kurioms suteikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

„Unideco“ apdailos prekių centre įsikūrusiame salone rasite viską ko gali prireikti įsirengiant vonios kambarį. Didžiąją dalį produkcijos importuodami tiesiogiai iš gamintojų ir turėdami didelius sandėlius, savo klientams „Jaukurai“ siūlo gausų prekių asortimentą pačiomis palankiausiomis kainomis per trumpiausią laiką. Čia priimami ir individualūs užsakymai iš gamintojų katalogų, kurie įvykdomi per kelias savaites. 

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje