I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00

Durys

Lauko durys LAUKO DURYS Skaityti daugiau Vidaus durys VIDAUS DURYS Skaityti daugiau

DURYS

Ir kokie gi namai be durų?

Durys yra tai, kas Jus, visų pirma, pasitinka grįžus namo. Taigi, pasirinkti jas reikia atsakingai bei išmintingai. Nemažiau svarbios už lauko duris yra ir vidaus durys.

Tiesą sakant, modernaus interjero sprendimai esti labai įvairūs ir durų, į kai kurias patalpas namuose, tikrai reikia ne visur. Bet kokiu atveju buto (namo) durys, balkono durys ir vonios durys Jums tikrai bus reikalingos.

Jeigu Jus domina durys Vilniuje, kviečiame atvykti į UNIDECO namų apdailos centrą. Čia rasite tiek medinių, tiek faneruote ar ekofaneruote dengtų, tiek dažytų MDF durų. Norite stumdomų durų savo išskirtiniam interjerui? Tokių mes taip pat turime.

Paprastai durims suteikiamos vienerių (vidaus durims) arba dvejų metų (lauko durims) garantijos.

Ar geros durys būtinai yra brangios?

Tikrai nebūtinai. Durų kaina labai priklauso nuo to, iš kokių medžiagų jos pagamintos. Brangiausios yra medinės durys. Jei norite, kad jos tarnautų kuo ilgiau, turėsite tinkamai prižiūrėti.

Kaip išsirinkti duris?

Pirmiausia, Jūs ieškote lauko, ar vidaus durų? Lauko durims svarbus šilumos koeficientas, garso izoliacija, saugumas, vidaus - patvarumas, atsparumas drėgmei. Taip pat labai reikšminga, kokį įėjimą tos durys “saugos”. Vaikų kambariui ar miegamajam kažin ar tiks durys su stiklu. Jei namuose yra gyvūnų, Jums bus aktualus durų atsparumas braižymui.

Mūsų centre taip pat rasite šarvuotų metalinių buto bei lauko durų, specialios paskirties durų, priešgaisrinių durų, nematomų durų (jos gaminamos taip, kad klientas galėtų pats jas dažyti, ar kitaip dekoruoti), durų su eko danga ir t. t.

Kas geriau - medžio masyvo ar faneruotos durys?

Vilniuje įsikūrusio UNIDECO namų apdailos centro specialistai tvirtina, jog populiarios tiek vienokios, tiek kitokios durys. Jei galvojate apie medines duris, tačiau baiminatės, jog jos gali deformuotis nuo drėgmės, tai be reikalo. Jeigu žaliava prieš gaminant duris buvo paruošta tinkamai, medinės durys į drėgmę reaguos panašiai, kaip ir faneruotos. Medis yra ganėtinai minkšta medžiaga, todėl medinių durų pažeidimus lengviau sutvarkyti nei faneruotų. Nepaisant to, faneruotos durys savo pozicijų neapleidžia dėl pirkėjui palankesnio kainos ir kokybės santykio.

Durų išvaizda

Tai tikrai svarbu. Faktas, tradicinės baltos vidaus durys vargu, ar kada išeis iš mados. Na, bet juk ir balta spalva gali atrodyti labai skirtingai, priklausomai nuo durų dizaino. Šiuolaikiniame interjere puikiai atrodys ir kitokių spalvų, paviršių bei marginimų durys. Jei norite kažko išskirtinio bei ypatingai modernaus, galite į savo gyvenamąją erdvę integruoti stumdomas duris. Norite stiklinių durų? Jų pas mus taip pat rasite.

Vonios durys. Į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Dažnai žmonės mano, jog vonios durys turi būti kažkokios ypatingos, labiau atsparios drėgmei ir pan. Galime Jus nuraminti, jog visos UNIDECO parduotuvėse parduodamos vidaus durys puikiai atlaiko drėgmę ir yra tinkamos visose patalpose. Taigi, tiek virtuvės, tiek vonios durys gali būti bet kurios durys iš mūsų parduotuvėse esančio asortimento. Jums telieka pritaikyti jas prie savo interjero.

UNIDECO parduodamos įvairios durys (taip pat ir jų montavimui bei eksploatavimui reikalingi priedai). Kviečiame apsilankyti https://www.unideco.lt/parduotuves/durys arba atvykti į UNIDECO namų apdailos centrą adresu: Verkių g. 44, Vilnius. Informacija taip pat suteikiama telefonu 8 (5) 230 00 30 arba elektroniniu paštu info@unideco.lt.

Skaityti daugiau

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje