I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00

Lauko durys

Lauko durys – kokybiška, gražu, saugu

Lauko durys – viena pagrindinių namo eksterjero akcento detalių. Jos matomos net iš toli, tad neįmanoma nepastebėti jų spalvos, dekoracijų bei kitų dizaino elementų. Įprastai lauko durys derinamos prie namo sienų spalvos, apdailos detalių ar langų rėmų. Tad nenuostabu, jog tiek būstą besistatantis naujakurys, tiek nusprendęs atsinaujinti senbuvis nori, kad namas atrodytų nepriekaištingai.

Jei tarp šių žmonių esate ir Jūs, tuomet turėtumėte įsidėmėti, jog kokybiškos ir patikimos lauko durys yra parduodamos namų apdailos centre UNIDECO, įsikūrusiame adresu Verkių g. 44, Vilnius. Čia visada sulauksite pagalbos bei naudingų patarimų, o kartais ir lauko durų išpardavimų.

Beje, lauko durys matomos ne tik iš išorės. Jos taip pat yra neatsiejama namų interjero dalis. Jei viduje, šalia jų, ar už jų nėra antrų durų, lauko durys taps visos patalpos kompozicijos dalimi – nuo jų atspalvio priklausys vizuali kambario erdvė. Taigi, renkantis lauko duris, būtina atkreipti dėmesį ne tik į namo išorę, bet ir į koridoriaus ar prieškambario išmatavimus bei formą. Tikriausiai niekam ne paslaptis, jog tamsios spalvos yra sunkesnės. Jos vizualiai mažina patalpas. O šviesios, kaip tik atvirkščiai, suteikia patalpoms didesnės erdvės įspūdį. Tačiau tai tik vienas iš pagrindinių rodiklių, renkantis naujas lauko duris. Žmonės vis dar ieško saugių, tvirtų ir patikimų durų, kurios ilgai tarnautų ir užtikrintai saugotų namus.

Lauko durys Vilniuje, parduodamos UNIDECO namų apdailos centre, yra gaminamos naudojantis pažangiausia technologine įranga, leidžiančia užtikrinti aukštą gaminių kokybę, bei išskirtinius dizaino sprendimus.

Tad kokias lauko duris išsirinkti, kad jos ir atrodytų stilingai ir būtų saugios?

Jau seniai praėjo tie laikai, kai lauko durims buvo keliamas tik vienas reikalavimas - kad jos būtų tiesiog tvirtos, gebėtų apsaugoti namus nuo lietaus, vėjo, šalčio, karštų saulės spindulių ar nekviestų svečių įsibrovimo. Šiandien klientai vis dažniau reikalauja, kad pagrindinio įėjimo durys būtų dar ir išvaizdžios, sukurtų gerą įspūdį apie namą ir elegantiškai prisitaikytų prie jo visumos, o sparčiai populiarėjant įvairioms apsaugos sistemoms, saugumas tėra tik vienas rodiklių, renkantis lauko duris. Tad vis dar abejojantiems, kurios lauko durys Jums tinka, kviečiame užsukti į namų apdailos centrą UNIDECO (Verkių g. 44, Vilnius) ir išsirinkti duris savo namui ar butui už gerą kainą.

Modernėjant ir tobulėjant technologijoms, šiandieną durų gamybai naudojamos labai įvairios medžiagos: plastikas, plienas, mediena ar stiklo kompozitas.  Tad jei domitės šiltomis ir patvariomis lauko durimis, turėtumėte atkreipti dėmesį į šilumos ir garso parametrus bei spynų kokybę.

Lauko durys Vilniuje, parduodamos UNIDECO namų apdailos centre, yra aukštos kokybės bei ilgaamžės. Mūsų parduotuvių asortimente galire rasti:

- Šiltas, šiuolaikiškos statybos reikalavimus atitinkančias lauko duris, kurių šilumos laidumas siekia U=0,68 ─ 1,4 W/m²K.

- Specialios paskirties plienines lauko duris.

- Priešgaisrines, lauko sąlygoms skirtas duris.

- Modernaus ir klasikinio dizaino duris.

- Duris, dengtas eko plėvele.

- Faneruotas ąžuolo, uosio, pušies lukšto duris.

- Pušies, alksnio, uosio, ąžuolo masyvo duris.

- Lauko duris su stiklu.

 

Šarvuotos-metalinės lauko durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre, yra gaminamos individualiai, pagal užsakovui reikalingus matmenis.

Lauko durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre, ir partnerių parduotuvėse https://www.unideco.lt/parduotuves/durys. Norintiems profesionalaus patarimo, susisiekite tel. 8 (5) 230 00 30, el. paštu info@unideco.lt ar apsilankykite Verkių g. 44, Vilnius.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje