I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00

Vidaus durys

Vidaus durys – Jūsų komfortiškam gyvenimui ir išskirtiniam skoniui

Vidaus durys neatsiejama kiekvienos patalpos dulis, be kurios neįsivaizduojame nei savo gyvenamosios erdvės nei darbo vietos. Technologijoms sparčiai žengiant į priekį, tobulėja gamybos procesų galimybės ir gerėja durų kokybė. Todėl kas kartą klientams, o turbūt ir Jums, kyla klausimas – kokias vidaus duris rinktis, kurios kokybiškesnės, ilgaamžiškesnės, populiaresnės ir madingesnės?

Vidaus durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre, atitinka visus naujausius kokybės standartus ir Jūsų pageidavimus. Pas mus rasite Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos žinomiausių gamintojų vidaus duris. Todėl plačiau pakalbėkime, kuo jos skiriasi, kurios populiaresnės, patvaresnės bei kaip jas prižiūrėti.

Mūsų asortimente rasite net daugiau kaip 2000 įvairių modelių, tarp kurių:

-          Modernaus ir klasikinio dizaino MDF dažytos durys;

-          Laminuotos durys su užlaida;

-          Durys dengtos EKO plėvele ;

-          Faneruotos ąžuolo, uosio, pušies lukšto durys;

-          Pušies, alksnio, uosio, ąžuolo masyvo durys;

-          Nematomos (paslėptos) įsprūdinės bei pilno užpildo durys;

-          Stiklo durys.

MDF vidaus durys

MDF vidaus durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre, vienos iš populiarių pasirinkimų. Tad kuo jos skiriasi nuo kitų?

MDF (angl. Medium Density Fibreboard) vidaus durys gaminamos iš medienos plaušo, pagal specialią technologiją, suteikiančią plokštei patvarumo ir universalumo. Ją lengva apdoroti ir dekoruoti, todėl MDF durys šiek tiek pigesnės.

Dažytos MDF vidaus durys gali būti gaminamos tiek standartinių, tiek nestandartinių matmenų bei konstruktyvų, priklausomai nuo Jūsų pageidavimų. Balta spalva ir subtilus dekoras puikiai tiks tiek minimalistinio, skandinaviško stiliaus interjere, tiek - Provanso.

Iš MDF plokštės gaminamos vidaus durys, pagal konstrukciją skirstomos į skydines ir modulines. Skydinių durų varčia gaminama iš vientisos MDF plokštės, į kurią gali būti integruojami stiklai, ventiliacijos angos ir pan. Arba ant lygaus paviršiaus klijuojami dekoro elementai.

Modulinių durų varčios konstrukcija montuojama iš atskirų MDF plokštės dalių, tarp kurių įterpiamas, pavyzdžiui, stiklas.

MDF plokštė gali būti dengiama EKO faneruote, pasižyminčia patvarumu ir atsparumu mechaniniams pažeidimams. Ją lengva prižiūrėti ir patogu valyti. Tokia faneruotė gaminama iš draugiškų aplinkai medžiagų, todėl priskiriama ekologiškų gaminių grupei.

Laminuotos MDF vidaus durys dengiamos specialia EKO plėvele, imituojančia medienos raštus bei atspalvius. Ši danga ekologiška ir neskleidžia kenksmingų medžiagų, be to, patvari ir neblunka.

Tiek laminuotos EKO plėvele, tiek faneruotos durys yra pigesnės, tačiau patvarios ir lengvai prižiūrimos. Jos atsparios drėgmei, todėl puikiai tinka virtuvės ir vonios patalpoms.

MDF vidaus durys Vilniuje, į UNIDECO ir partnerių parduotuves tiekiamos iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos šalių gamintojų. Dėl garantijos ir montavimo galimybių rekomenduojame kreiptis į Jus aptarnaujančius konsultantus. Dažniausiai vidaus durims suteikiame 1 metų garantiją.

Dėl prekybos vietų ir kitų klausimų skambinkite tel. 8 (5) 230 00 30 ar rašykite el.paštu info@unideco.lt.

 Faneruotos vidaus durys – patikimas ir modernus sprendimas

Faneruotos vidaus durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre – vienos iš populiariausių dėl savo universalumo, gero kainos ir kokybės santykio, plataus asortimento.

Faneruotos durys gali būti gaminamos iš MDF plokštės, medžio masyvo ar kito Jūsų pasirinkto užpildo, žinoma, dėl to skirsis jų kaina. Medžio masyvo bus brangesnės.

Faneruotos durys – tai pasirinkto užpildo pagrindas, padengtas natūraliu medžio lukštu, todėl atrodo itin natūraliai. Šios durys gali būti dažomos pasirinkta dažų, beico ar alyvos spalva. Todėl lengvai pritaps prie klasikinio ar modernaus interjero dizaino.

Kaip ir į visas duris, montuojami stiklo intarpai bei puošiama norimu dekoru. Todėl išpildysime net išrankiausių vizijas.

Taigi, užsakymo metu galėsite pasirinkti faneruotų durų užpildą, padengimo medžiagą (dažus, alyvą, beicą), intarpus, dekorą ir reikiamus matmenis. Bei aptarti montavimo galimybes.

Faneruotų durų priežiūra yra elementari – tiesiog nuvalykite dulkes. Ateityje, atsiradus nešvarumams ties rankena, durų apačioje ir kitose dažniau liečiamose vietose, valykite su medienai skirtomis priežiūros priemonėmis. Svarbu – nesubraižykite ir nepalikite valiklių likučių. Naudokite minkšto audinio šluostes.

Priklausomai nuo užpildo, faneruotos durys yra itin patvarios, todėl galite jas rinktis tiek gyvenamam būstui, tiek ofisui.

Faneruotas duris, dengtas natūraliu medžio lukštu mums tiekia patikimiausi Lietuvos, Baltarusijos ir Lenkijos gamintojai, tad jei ieškote kur kokybiškiausios vidaus durys Vilniuje, užsukite pas mus.

Medžio masyvo durys – puoselėjantiems lietuviškas tradicijas

Medinės durys ir jų gamyba jau skaičiuoja ne vieną šimtmetį mūsų šalyje bei kitose valstybėse, tačiau šiuolaikinės gamybos technologijos ženkliai pagerino jų konstrukcines savybes. Turbūt daugeliui teko stebėti, kaip medinės durys nuo vidaus klimato kaitos brinksta, traukiasi ir kraiposi, sukeldamos daugybę nepatogumų, todėl iki šiol klientams asocijuojasi su visais šiais nemalonumais.

Šiais laikais, medžio masyvo durys gaminamos pasitelkiant naujausius metodus ir technologijas, todėl galima išvengti minėtų deformacijų. Medžio masyvo vidaus durys Vilniuje, UNIDECO centre, atitinka naujausius standartus, todėl nebekels minėtų rūpesčių. Žinoma, nuo intensyvios drėgmės pokyčiai galimi, tačiau esant tinkamoms kambario sąlygoms, kaustytos ir kokybiškai sumontuotos medžio masyvo durys tarnaus Jums ilgai ir padidins būsto vertę.

Medžio masyvo vidaus durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre ir mūsų partnerių parduotuvėse išlaiko lietuvišką aurą, sklindančią iš mūsų brangių miškų. Šios masyvo durys gaminamos iš ąžuolo, uosio, pušies bei alksnio.

Natūralaus medžio durims reikalinga intensyvesnė priežiūra – specialus valiklis ir atnaujinimas, kas kelerius metus, nes nuo klimato pokyčių ir aplinkos poveikio kinta išvaizda. Tačiau tikime, kad vertinantiems tradicijas ir kokybę, priežiūra tikrai ne kliūtis.

Ieškantiems naujovių – naujausi vidaus durų pasiūlymai

Skandinaviško stiliaus dažytos durys

Dažytos vidaus durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre ir partnerių parduotuvėse visoje Lietuvoje – modernus skandinaviško stiliaus pavyzdys, vis dažniau randantis kelią į lietuvių namus bei įmones. Galbūt jau pastebėjote, jog šis stilius sujungia gamtą ir šiuolaikinį, modernų žmonių gyvenimo ritmą, o skandinaviškam interjere dominuoja balta spalva?

Skandinaviškos dažytos vidaus durys gaminamos iš klijuotos medienos, užpildui naudojamas korys, o staktai – mediena. Šias duris mums tiekia estų gamintojas, todėl drąsiai galime rekomenduoti ir Jums, mylintiems skandinavišką dizainą. Skandinaviško stiliaus durys visuomet išsiskiria lengvumo ir elegancijos įvaizdžiu.

Nematomos (paslėptos) durys – minimalistiniam stiliui

Nematomos (paslėptos) durys – puikus minimalistinio stiliaus elementas, derantis su interjeru ir padedantis išlaikyti vientisumą. Šis sprendimas puikiai tiks tiek gyvenamojoje erdvėje, tiek darbinėje. Duris galima dažyti, tapetuoti ar kitaip dekoruoti pagal Jūsų viziją, nuo to priklausys varčios danga ir paruošimas.

Paslėptos durys dažniausiai gaminamos iš lengvo tipo medžiagos (MDF, „korio“ ir kt.) arba pilno užpildo ir pasirinktos dangos, su aliuminio stakta.

Nematomos durys susisies su siena, matysis tik neryškus rėžis skiriantis varčią nuo sienos, na, ir žinoma, rankena.

Modernios, nematomos vidaus durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre įgauna vis didesnę paklausą, tad nuoširdžiai rekomenduojame ir Jums.

Stumdomos durys – taupantiems erdvę

Stumdomos durys bene viena iš geriausių šių laikų interjero elementų inovacijų. Juk, kaip nepatogu, kuomet ankštame koridoriuje atsidarančios durys užtveria kelią arba jas atidarius naudojama nedidelio kambario erdvė, kurią norisi racionaliausiai ir taupiausiai paskirstyti.

Beveik visos vidaus durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre ir partnerių parduotuvėse gali būti pritaikytos stumdomai sistemai, todėl tikrai ilgai neužtruksite pas mus ieškodami geriausio varianto.

Stiklinės durys – ofisui ir namams

Stiklinės vidaus durys Vilniuje įsikūrusiam apdailos centrui tiekiamos iš patikimo Lenkijos gamintojo. Grūdintas varčios stiklas, reguliuojama stakta ir plati spalvų paletė – viskas, ko reikia patikimoms, šiuolaikinėms durims.

Šios tvirtos stiklinės durys puikiai tiks ofisams, konferencijų salėms, taip pat gyvenamosioms patalpoms ir net saunoms ar dušui. Be to, jos gali būti pritaikytos stumdomai sistemai.

Ieškantiems patvarių vidaus durų, norime priminti, kad durų ilgaamžiškumas priklauso nuo priežiūros, montavimo ir, kai kuriais atvejais, klimato poveikio. Todėl rinkdamiesi, akcentuokite specialistui su kokiais iššūkiais teks susidurti Jūsų durims: ar tai bus drėgmė, saulė, maži vaikai. Taip pat, nepamirškite reguliariai valyti švelniomis šluostėmis bei durų paviršiui tinkamomis valymo priemonėmis.

Norintiems vidaus durų mažesne kaina – primename, jog tai galėtų būti MDF faneruotos arba dengtos EKO plėvele. Kuo daugiau bus panaudota medienos, tuo kaina bus aukštesnė. Medžio masyvas yra vertinamas jau daugybę metų ir jo vertė išlieka aukšta. Todėl pasirinkimas priklausys nuo Jūsų interesų.

Vidaus durys Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre ir partnerių parduotuvėse – Jūsų skirtingiems skoniams ir poreikiams.  Norintiems draugiško patarimo mūsų kontaktai: tel. 8 (5) 230 00 30, el. paštas info@unideco.lt. Lauksime Jūsų: UNIDECO namų apdailos centre, Verkių g. 44, Vilnius ir mūsų partnerių prekyvietėse https://www.unideco.lt/parduotuves/durys.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje