I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00

Plytelės

Vonios plytelės Vonios plytelės Skaityti daugiau Sienų plytelės Sienų plytelės Skaityti daugiau Grindų plytelės Grindų plytelės Skaityti daugiau

Plytelės

Dekoratyvinės plytelės užkariauja vis daugiau namų erdvės

Dėl savo praktiškumo, plytelės, pastaruoju metu, pritaikomos ne tik vonioje ar virtuvėje, jos žaibišku greičiu kelią skinasi ir į valgomuosius, svetaines ar net vaikų kambarius bei miegamuosius. Spalvų, raštų bei dizaino sprendimų gausa leidžia pasirinkti kiekvieno individualų skonį atitinkančias dekoratyvines plyteles tiek vidaus, tiek lauko apdailai. Tad, nepriklausomai nuo patalpos funkcijos, dekoratyvinės plytelės gali tapti puikiu Jūsų namų akcentu, sukuriančiu išskirtinį bei nestandartinį interjerą, ar itin lengvai prisitaikyti prie kuriamos eksterjero visumos. O kad nepaklystumėte visame šiame gausios pasiūlos sūkuryje ir išsirinktumėte tai, kas tinka, patinka ir smarkiai neištuštins piniginės, visada pasiruošę patarti bei padėti namų apdailos centro UNIDECO darbuotojai.

UNIDECO centre įsikūrę net 33 skirtingi, namų apdailos reikmenimis prekiaujantys salonai. Todėl, jei ieškote vieno didžiausių plytelių pasirinkimo Vilniuje ar akcijos plytelėms, nedvejodami užsukite į namų apdailos centrą UNIDECO.

Plytelių asortimente rasite gausų pasirinkimą Ispanijos gamintojų produkcijos: Absolut Keramika, APE, Argenta, Azulev, Baldoser, Benadresa, Bestile, Ceracasa, Cerpa, Cicogres, Decus, Duna, El Barco, Emigres, Equipe, E-tile, GayaFores, Ibero, Keros, Mainzu, Mayolica, Mijares, Monopole, Oset, Pamesa, Peronda,  Roca, Sanchis, TAU, Todagres, Gresmanc.

Taip pat akį traukia ir dekoratyvinės plytelės iš Italijos: Ariostea, Atlas Concord, Brenero, Caesar, Del Conca, Dom Ceramiche, FAP, FMG, Fondovalle, Imola, Impronta, La Fabrica, Marazzi, Novabell, REX, Tagina, Vallelunga, Ariana, Cotto De Este.

Savo prekes siūlo Lenkijos bei Čekijos gamintojai: Novogala, Cersanit, Paradiz, Cerrad, Opoczno, Tubozdin, Rako.

Na ir, žinoma, galite rinktis vokiečių gamintojų plytelių kolekcijas: Nord Ceram, Stroher, Groh.

Ar šiais laikais vis dar madingos plytelės?

Žinoma, kad taip! Dekoratyvinės plytelės buvo, yra ir bus madingos visada! Taip yra todėl, kad už kitas grindų ar sienų dangas, plytelės pranašesnės savo ilgaamžiškumu bei spalvų, raštų ir formatų įvairove. Juk tiek interjere, tiek eksterjere yra tokių vietų, kuriose be plytelių, nieko geriau nesugalvosi. Bet ir plytelių šiai dienai yra įvairiausių. Tad ką pasirinkti, kad neprašauti pro šalį?

Priklausomai nuo gamybos technologijos, dekoratyvinės plytelės skirstomos į keramines, akmens masės ir klinkerio.

Keraminės dekoro plytelės, dėl raštų bei spalvų gausos, geriausiai tinka kloti patalpose. Šios dekoratyvinės plytelės dažniausiai gaminamos iš raudono, šiek tiek rečiau iš balto molio. Kadangi gamybos metu jos apliejamos glazūra, molio spalva nedaro jokios įtakos plytelių kokybei.

Būtina žinoti, kad sienų plytelės grindims netiks. Kadangi plytelių atsparumą dilumui apsprendžia glazūros sluoksnis, sienų plyteles kloti ant grindų – nepraktiškas sprendimas, nes labai greitai nusitrins glazūra ir Jūs, užuot džiaugęsi naujomis grindimis, turėsite jas vėl atnaujinti. Taip pat, keraminių plytelių nepatariama rinktis laukui, nes jos neatsparios klimato poveikiui: šalčiui, karščiui ir drėgmei.

Dažniausiai gamintojai, vonioms ir virtuvėms skirtas plyteles, gamina kolekcijomis, t.y. prie grindų priderina sienų plyteles, papuošdami jas tarpusavyje susijusiomis dekoracijomis. Tad tikrai nesunkiai išsirinksite Jums patinkančias dekoratyvines plyteles namų vidaus apdailai.

Akmens masės dekoratyvinės plytelės – tai keraminių plytelių atmaina, tačiau jos gaminamos iš baltojo molio, o nuo keraminių skiriasi geresniu vandens įgeriamumu. Dėl šios savybės, jos gerokai atsparesnės šalčiui bei drėgmei. Todėl puikiai tinka kloti tiek viduje, tiek ir lauke. Šias plyteles pritaikysite bet kurios patalpos - vonios, palėpės, virtuvės, svetainės bei prieškambario - grindims ar sienoms. Akmens masės plyteles galite rinktis net lauko terasai ar, norėdami plytelėmis dekoruoti lauko takelius. Su jomis, atsparumu vandens ir šalčio poveikiui, gali varžytis nebent tik klinkerio plytelės.

Dekoratyvinės klinkerio plytelės pasižymi mažu vandens įgeriamumu, todėl jos tinkamos naudoti lauke. Bene dažniausia jų paskirtis imituoti plytas namų fasaduose, nes jos yra mažiau kainuojanti klinkerio plytų alternatyva. Jos nepriekaištingai atlieka plytų vaidmenį, yra tokios pat ilgaamžės ir nereikalauja išskirtinės priežiūros, o nedidelis storis tik privalumas atnaujinant fasadą.

Tad jei vis dar jaučiatės pasimetę ir svarstote kur rasti plyteles Vilniuje, užsukite į unideco.lt. Čia rasite Iris, Aparici, Hansa, Cersanit, Marazzibei daugybę kitų plytelių ekspertų, kurie patars bei padės išsirinkti tai, kas patiks tiek Jūsų skoniui, tiek piniginei.

Tinkamai parinkti dizaino sprendimai kuria jaukius namus

Mes tikrai žinome, kad išsirinkti tinkamas plyteles namų dekorui išties sudėtinga. Aplinkui tokia gausybė pasiūlos – skirtingi raštai, dizainai bei spalvos, nuo kurių raibsta akys ir sukasi galva. Šiandieną, tikriausiai, nieko nebestebina, kad nebrangios plytelės gali būti tokios pat kokybiškos, kaip ir brangiai kainuojančios. Tad nepriimdami skubotų sprendimų ir pasitarę su specialistais, tikrai išsirinksite Jums tinkamas apdailos plyteles.

Tradiciškai, dekoratyvinės sienų plytelės gaminamos stačiakampės, o grindų kvadratinės. Tačiau tiems, kurie nori sukurti modernų ir laikui nepavaldų interjerą, tikrai patiks šešiakampės plytelės. Pavyzdžiu, pasirinkę šias plyteles, vonios kambarį galite „padidinti“ sukūrę juoda-balta interjerą. Baltos plytelės vizualiai išdidina patalpą o panaudojus juodų plytelių ornamentus, išgaunamas kontrastinis efektas. Tai atrodo išties įspūdingai, bet kartu subtiliai ir skoningai. Šešiakampės plytelės skirtos įvairiems dekoro darbams - pagražinti ir paįvairinti interjerą.

Šešiakampės plytelės tinka tiek sienoms, tiek grindims. Šios dekoratyvinės plytelės gražiai atrodys bet kokiame interjere – vonioje, virtuvėje, svetainėje ar net miegamajame.

Šešiakampės plytelės pasižymi savo išskirtinumu. Namų dekorui galima rinktis tūrines arba lygias plyteles. Taip pat, prekyboje visada rasite retro stiliaus šešiakampių apdailos plytelių. Tad nesvarbu, kokį interjerą siekiate susikurti, galite būti tikri, jog šios plytelės padės Jums tai padaryti.

Gana dažnai manoma, jog šešiakampės bei kitos dekoratyvinės plytelės yra brangios, tačiau taip tikrai nėra. Namų apdailos centre UNIDECO visada rasite produkcijos itin geromis kainomis. Tad jei atsinaujindami namus dairotės, kurios plytelės kainuoja mažiau, o Vilnius Jums pakeliui, užsukite į UNIDECO namų apdailos centrą, nes čia plytelės – optimalia kaina.

Atnaujinant būstą, gimsta netikėti sprendimai, tad jei vis dar dvejojate kokiose patalpose dekoratyvinės plytelės tinkamiausios, patikėkite, jos tinka visur. Tiek viduje, tiek lauke. Šiandieną žmonės nebebijo eksperimentuoti ir plyteles kloja net svetainėse, tačiau vis dar mažai kas ryžtasi apdailos plytelėmis dekoruoti miegamuosius. Galbūt dėl jų vėsumo. Tačiau, vasaros metu, esant dideliems karščiams, vėsios grindys gali būti netgi visai nebloga išeitis. Žiemos laikotarpiu, vaikščioti basomis ant šildomų plytelių, tikrai maloniau, nei ant parketo ar laminato. Tad pagalvokite, gal Jūs norite tapti tais išskirtiniais, kurių miegamąjį papuoš dailios dekoratyvinės plytelės?

Nebijokite eksperimentuoti rinkdamiesi įmantrius dizaino sprendimus ar netikėtas plytelių panaudojimo vietas. Tačiau, kad ir kaip šėltų Jūsų fantazija, sukurdama nerealiausius plytelių dekoro fragmentus, nepamirškite pasitarti su specialistais, kurie padės pasirinkti būtent tai, kas Jums tiks. Tik komandinis darbas ir abipusis bendradarbiavimas su šios srities žinovais, padės Jums susikurti jaukius, gražius ir stilingus namus.

Kaip prižiūrėti plyteles, kad grindys nuolat blizgėtų?

Pakloję naujas grindis, nenuostabu, jog norime, kad pokyčiai džiugintų kuo ilgiau. Tačiau išties prastas sumanymas namiškiams, ar net keturkojui augintiniui, liepti vaikščioti avint minkštas šlepetes ir dar ant pirštų galiukų. Bet ko griebtis, kad grindys per greitai nenusidėvėtų? Kaip tik šiam tikslui ir yra sukurtos dekoratyvinės plytelės.

Tiek keramines, tiek akmens masės plyteles lengva prižiūrėti. Ši danga atspari drėgmei, trinčiai ir  temperatūros svyravimams, į ją neįsigeria nešvarumai. Keramines plyteles patariama valyti drėgna šluoste bei siurbti plastikinį antgalį turinčiu siurbliu. Akmens masės plytelės šiek tiek reiklesnės priežiūrai. Jas geriausia švarinti vos drėgna šluoste, o siurbti naudojant švelnių šerelių antgalį. Kitaip, nuo vandens pertekliaus, gali atsirasti dėmių. Plytelių dangoms prižiūrėti naudokite neutralius arba silpnai šarminius valiklius. Geriausia, jei rinktumėtės skirtus būtent plytelėms.

Įsidėmėkite, jog rūgštinės priemonės tinka tik ką tik išklotoms plytelėms valyti, norint nuo jų pašalinti klijų, glaisto ar cemento likučius. Taip pat venkite valiklių, kuriuose yra šveičiamųjų dalelių, ar kietų metalinių šveistukų. Subraižysite paviršių. Atsisakykite ir organinių rūgščių bei riebalų, nes esant didesniam oro drėgnumui, ant grindų gali užsiveisti pelėsis. Be to, naudojant šias priemones, dėl susidariusio riebalų sluoksnio, plytelių glazūra praranda blizgesį.

Praktinis patarimas – šviežiai išklotų plytelių sujungimo siūlių griovelius ištepti specialiu skysčiu. Jis siūles padengs apsauginiu sluoksniu, neleidžiančiu atsirasti dėmėms ir įsigerti kitiems nešvarumams. Tai ypač aktualu tose patalpose, kur didesnė tikimybė kauptis purvui - virtuvėse ir koridoriuose.

Beje, kuo margesnės plytelės, tuo mažiau ant jų matomos kalkių nuosėdos. Ir skirtingas efektas, kai dekoratyvinės plytelės yra tamsios spalvos. Ant tamsių plytelių kalkės išryškėja labai greitai, tad tose patalpose, kur intensyviai naudojamas vanduo, rekomenduojama klijuoti šviesias ar ornamentais dekoruotas plyteles.

Tad nedvejokite ir nesvarstykite kur tinkamiausios plytelės Jūsų namams. Juk jos visai šalia Jūsų – Vilniuje įsikūrusiame UNIDECO namų apdailos centre. Kodėl būtinai UNIDECO? O kur dar kitur vienoje vietoje rasite net 33 skirtingus, namų dekoro reikmenimis prekiaujančius salonus?

Užsukę į unideco.lt, visada gausite naudingų patarimų bei pagalbą išsirenkant Jums tinkamiausią prekę.

Tad vis dėlto, kurias plyteles rinktis – brangiausias, ar praktiškiausias?

Atsakant trumpai ir konkrečiai – tokias, kurios Jums labiausiai tinka. Brangiausios yra mozaikinės ir ornamentais dekoruotos plytelės, o praktiškiausios - pilnavidurės akmens masės plytelės. Tačiau kaina labai subjektyvus dalykas. Vieni ją gali sumokėti vienokią, o kiti kitokią. Taip pat ir praktiškumo, gražumo bei jaukumo supratimas kiekvieno žmogaus yra skirtingas. Galbūt vieni plyteles rinksis net nežiūrėdami į jų kainą, tiesiog, savo vizijų bei norų vedami. O kiti pasvers savo finansines galimybes, persvarstys renovacijai skirtą biudžetą bei kitus praktinius klausimus. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog vieni, ar kiti priims blogus sprendimus.

Juk net ir tie, kurių finansinės galimybės apribotos tam tikros pinigų sumos, visada gali palaukti kol bus paskelbtos nuolaidos bei akcijos plytelėms ir nusipirkti tai, apie ką svajoja. Tereikia nepamiršti karts nuo karto apsilankyti internetinėse namų apdailos centro unideco.lt parduotuvėse ir sekti visas naujienas. UNIDECO rasite viską, ko reikia Jūsų namų sienoms, luboms, grindims ar net lauko terasai.

O jei turite papildomų klausimų, sunku išsirinkti ar yra reikalinga profesionali konsultacija, susisiekite su mūsų konsultantais: tel. 8 (5) 230 00 30, el.paštu info@unideco.lt ar apsilankykite namų apdailos centre UNIDECO, Verkių g. 44, Vilnius.

Mūsų produkciją taip pat galite rasite parduotuvėse https://www.unideco.lt/parduotuves/plyteles.

Skaityti daugiau

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje