I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00

Šviestuvai

ŠVIESTUVAI

Ar tai įmanoma, kad šviestuvas namuose gali sukurti jaukumą?

Pirmiausia, atsakykite sau į klausimą, kas Jums yra jaukumas? Vieni atsakys, jog jaukiai jaučiasi patalpoje, kurioje maloniai kvepia. Antri jaukumą tapatina su minkštu ir švelniu audiniu aptrauktomis sofomis. Treti jaukumo neįsivaizduoja be plazdančios žvakės liepsnos ar kaitriai degančio židinio, padedančių pamiršti dienos metu sukauptą stresą ir blogas emocijas. Dar kitiems jaukumas – tai tyla ir ramybė, kuomet galima pamedituoti, pailsėti nuo skubančio gyvenimo ritmo, paskaityti knygą, piešti ar klausytis mėgstamos muzikos.

 

Kaip matote, vienodų atsakymų nėra. Kiekvienam žmogui jaukumo jausmas yra asmeniškas, todėl iki šiol nėra išrasta vieno ar kelių receptų, kaip padaryti namus jaukiais. Tačiau visi vieningai sutaria, jog namai, kuriuose įrengtas prastas ar erzinantis apšvietimas, jaukiais niekada netaps.

Tad kurti namų jaukumą pradėkite rinkdamiesi tinkamus šviestuvus

Moksliniai tyrimai įrodė, kad prastas būsto apšvietimas iš tiesų gali erzinti, varginti ar net sukelti rimtų sveikatos problemų. Esant prastam apšvietimui silpsta rega, kankina galvos skausmai ar net galima susirgti depresija.

Tinkamai parinktas namų apšvietimas, gyvenamajai erdvei suteiks funkcionalumo, o stilingi, originalūs, klasikiniai ar modernūs šviestuvai – jaukumo bei elegancijos. Šiandieną pasiūla tokia didelė, kad savą šviestuvą tikrai atras tiek konservatyvus asmuo, tiek bohemos pasaulio atstovas. Prabangūs sietynai, toršerai, aukštos kokybės lubiniai, sieniniai, pakabinami ir pastatomi bei lauko šviestuvai, atitiks tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino idėjas.

Svarbiausia nepamiršti, interjero viduje, sumaniai derinti pro langus patenkančią natūralią dienos šviesą su šviestuvų skleidžiama dirbtine šviesa. Tačiau koks šviestuvas tinkamiausias? Į šį klausimą Jums padės atsakyti kvalifikuoti namų apdailos centro UNIDECO konsultantai. Pas mus rasite madingus, gražius ir aukštos kokybės šviestuvus. O, kad tuo neabejotumėte, trumpai papasakosime apie juos.

 

  • Sietynas – tai, ko gero, visiems nuo seno įprastas, tradicinis šviesos šaltinis. Paprastai jie turi vieną ar daugiau lizdų, skirtų skirtingos galios lemputėms įsukti. Kad toks šviestuvas interjere liktų nepastebėtas, tiesiog „misija neįmanoma“. Tad sietyną rinkitės kruopščiai ir atsakingai, atsižvelgdami į kambario stilių.
  • Įleidžiami šviestuvai – tai tokie, kurių dalis, tvirtinimo metu, įleidžiama į tvirtinimo paviršių (lubas, sieną ar grindis). Tinka visose patalpose, pradedant svetaine ir baigiant vonia ar koridoriumi.
  • Sieniniai šviestuvai,  ar kitaip vadinami „bra“, skirti erdvei tarp patalpų apšviesti. Taip pat jie kabinami virš lovų ar naudojami siekiant pabrėžti paveikslo, nuotraukos ar kito namų interjero elemento grožį bei subtilumą.
  • LED (šviesos diodų) juostelės – tai modernūs ir nestandartiški šviestuvai. Jie lengvai įmontuojami į grindis, lubas ar po pakyla. LED šviestuvai gerokai taupesni už kitų tipų lempas. Jų našumas gali siekti iki 10-ties kartų. Juostos šviesa vizualiai padidina mažą kambarį, tačiau piktnaudžiauti nevertėtų, nes ryški spalva gali greitai pabosti.
  • Pastatomi šviestuvai  - tai kilnojamieji šviestuvai, kurie išsklaido, nukreipia ar atspindi šviesą. Jų yra skirtingų konfigūracijų, formų bei spalvų. Galite rinktis tiek miegamajam skirtus šviestuvus, tiek vaikiškus šviestuvus, vadinamąsias naktines lempeles, saugančias mažylių miegą nuo naktinių baubų.

Sienų, lubų ir pastatomi šviestuvai  yra įvairių formų, spalvų bei dizainų. Jie gaminami iš stiklo, plastiko, metalo ar krištolo. Pasirinkimas iš tiesų gausus. Tad nenuostabu, jog galite pasimesti ir nesugebėti išsirinkti. Jei laužote galvą, kur tinkamiausi šviestuvai Jūsų namams, užsukite į unideco.lt arba apsilankykite namų apdailos centre UNIDECO (Verkių g. 44, Vilnius). Čia gausite visus atsakymus į kilusius klausimus, patarimus bei pagalbą. Šviestuvai – tai tik maža dalis to, kuo prekiauja šis vienas didžiausių centrų Vilniuje. Čia po vienu stogu įsikūrę net 33 namų apdailos salonai, tad be didelio vargo, vienoje vietoje, rasite viską, ko reikia Jūsų būstui.

Kodėl būtent UNIDECO?

Namų apdailos centre UNIDECO visada rasite plačią šviestuvų modelių, spalvų bei dizaino pasiūlą tiek vidaus patalpų, tiek lauko apšvietimui. Čia taip pat pasisemsite novatoriškų idėjų, o naujausi žinomų gamintojų sprendimai atitiks individualius atskirų gyvenamųjų erdvių reikalavimus bei padės sukurti pageidaujamą atmosferą namuose, kieme ar lauko pavėsinėje. Išskirtinio dizaino šviestuvai svetainei, virtuvei, vaikų kambariui, voniai, prieškambariui bei kitoms gyvenamosioms erdvėms – Vilniuje įsikūrusiame UNIDECO centre. Ir ne tik tai, čia taip pat rasite ir gausų įvairių lauko šviestuvų pasirinkimą. Namų apdailos centre UNIDECO Jūsų laukia nepriekaištinga kokybė, plačios pasirinkimo galimybės, išsamios bei visapusiškos specialistų konsultacijos ir patrauklios kainos. Suteikite savo kambariams šviesos ir lengvumo, neapkraudami patalpų, pagyvinkite kiemo erdvę ar romantiškai apšvieskite lauko terasą. Visa tai tikrai įmanoma su mūsų šviestuvais.

Šviestuvai Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre, ir partnerių parduotuvėse https://www.unideco.lt/parduotuves/sviestuvai. Norintiems profesionalios konsultacijos ar turintiems klausimų, susisiekite tel. 8 (5) 230 00 30, el. paštu info@unideco.lt ar apsilankykite Verkių g. 44, Vilnius.

Skaityti daugiau

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje