I-V 09:00 – 19:00 VI 10:00 – 17:00

Vonios įranga

VONIOS ĮRANGA

Vonios įranga – išrankiausiam skoniui

Vonios įranga – tokia pat svarbi kaip ir virtuvės, nes ja naudojamės kasdien, todėl visi keliame jai griežtus reikalavimus. Ji turi būti moderni, kokybiška, ilgaamžė, madinga, na ir, žinoma, už patrauklią kainą. Gerai suprantame Jūsų lūkesčius ir pastebime, kaip asortimento gausoje pasiklysta daugelis žmonių. Tad aptarkime Jums aktualiausius klausimus, tuomet galėsite lengviau išsirinkti.

Vonios įranga Vilniuje, UNIDECO namų apdailos centre – išsiskiria patikima kokybe, naujausiomis mados ir technologijų tendencijomis, todėl užsukę pas mus, drąsiai klauskite konsultantų bei teiraukitės Jūsų viziją atitinkančių modelių.

Patogi ir komfortiška vonia – lengvai įgyvendinama svajonė

Daugelis žmonių vien tik prisiminę vonią, panyra į akimirkos ramybę. Būtent tokios asociacijos kyla kiekvienam šiltos, kvapnios vonios gerbėjui. Dažniau šį atsipalaidavimo būdą praktikuoja moterys, tačiau neretai susivilioja ir vyrai. Todėl vonios įranga yra vienodai svarbi visiems šeimos nariams.

Pasak mūsų specialistų, vienos populiariausių išlieka laisvai pastatomos vonios. Jos atrodo šiuolaikiškai ir prabangiai. Tačiau, jei šis variantas Jums nepriimtinas, galime pasiūlyti kampines, asimetrines ir simetrines, kurias lengvai pritaikysite savo vonios patalpoje.

Svajojantiems apie ypatingą poilsį, rekomenduojame išmanias RIHO masažines vonias, turinčias sąsają su Bluetooth programa. Nusistatę mobiliajame telefone patinkančias dainas, galėsite klausytis mylimos muzikos ir mėgautis vandens terapija. Tad, šiuolaikiška vonios įranga pritaikyta norintiems SPA malonumų tiesiog savo namuose.

UNIDECO ir partnerių salonuose rasite akrilines, akmens masės (lieto marmuro), plienines, ketaus ir itin patvarios Quaryl medžiagos vonias. Vienos iš populiariausių – akmens masės ir akrilinės vonios. Pirmosios vertinamos dėl aukštos šilumos varžos ir gerų garso izoliacinių savybių. Ilgiau išliekanti šiluma ir jauki tyla leis mėgautis išskirtiniu komfortu. Tačiau akrilinės vonios nė kiek nenusileidžia akmens masės vonioms. Jos lygiai taip pat patikimai saugo šilumą ir pasižymi puikiomis garso izoliacinėmis savybėmis. Be to, akrilinės vonios lengvos ir tvirtos.

Tiek akmens masės, tiek akrilinės vonios švyti baltumu ir blizgiu paviršiumi. Žinoma, akmens masės vonios yra sunkesnės, tačiau itin patvarios ir ilgaamžės. Priklausomai nuo gamintojo ir naudojamų technologijų, šiuolaikinės vonios ilgai išlaiko savo pirminę išvaizdą, o nutikus nelaimei (mechaniniam pažeidimui) akrilines vonias galima net patiems atnaujinti.

Tad, ieškantiems geriausio – garsių ir patikimų gamintojų vonios įranga – Vilnius, Verkių g.44, UNIDECO namų apdailos centras.

Kaip tinkamai prižiūrėti vonias, kad jos išliktų baltos?

Šis klausimas nuskamba iš dažno kliento lūpų, norinčio, kad vonios įranga, kuo ilgiau išlaikytų savo pirminę išvaizdą. Taigi, siekiant, kad vonia ilgiau tarnautų, reikia ją tinkamai prižiūrėti. Rekomenduojama vonias valyti švelniais, abrazyvų neturinčiais valikliais, skystais pieneliais ir minkštomis kempinėmis, kad nepažeistumėte vonios paviršiaus. Dauguma vonių gamintojų siūlo ir priežiūros priemones (pvz. Ravak Cleaner). Todėl rekomenduojame rinktis būtent tokius valiklius.

Masažinių vonių priežiūrai yra specialūs dezinfekciniai skysčiai arba tabletės (pvz. RIHO Clean Plus, Balteco Pipe Cleaner ir kt). Taip pat nerekomenduojama vonių valyti aštriais šveistukais, geriau naudotis švelnias kempinėles.

Svarbu! Jei šveisite vonią su agresyviais chemikalais, pažeisite viršutinį sluoksnį, jos paviršius iškorės ir palaipsniui praras blizgumą, atsparumą nešvarumams bei patamsės. Rūpestingai prižiūrima vonios įranga ilgiau ir kokybiškiau tarnauja, tad tikrai verta ja rūpintis.

Tos pačios priežiūros taisyklės galioja ir dušų kabinų padėklams.

Daugiau informacijos apie vonios įrangą ir jos priežiūrą galite teirautis UNIDECO namų apdailos centre Vilniuje ar susisiekę tel. 8 (5) 230 00 30, el. p. info@unideco.lt.

Moderni dušo įranga – šiuolaikiniam gyvenimo ritmui

Turbūt pačios patogiausios dušo kabinos - su abiem kryptimis varstomomis arba stumdomomis durimis. Jos puikiai tiks mažoms vonios patalpoms. Pusiau atviros dušo kabinos be durų nėra itin praktiškos, nes vandens lašai taškosi aplinkui.

Dušo kabinos dažniausiai būna kvadratinės arba pusapvalės, tačiau skirtingų tipų. Pavyzdžiui, pusapvalės gali būti su žemu arba giliu padėklu. Pastarosios iš dalies atlieka vonios funkciją ir jose smagu pliuškentis mažiems vaikams – sandarios dušo sienelės išlaiko šilumą patalpoje ir neleidžia taškytis vandens purslams po vonios kambarį, o gylio pakanka komfortiškoms maudynėms.

Mėgstantiems SPA malonumus, bet nenorintiems gulėti vonioje, puiki alternatyva – masažinės dušo kabinos. Tai moderni dušo įranga su maišytuvu, masažiniais purkštukais ir kitais priedais, priklausomai nuo modelio.

Dušo kabinos gali būti su padėklais ir be, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Jeigu dušo patalpą rėmins sienos – reikės tik durų, jei bus naudojama kampinė erdvė – prireiks sienelės ir durų (taip pat galimi kiti variantai), o galbūt dušo kabiną montuosite prie lygios sienos, tuomet reikės kitokio individualaus sprendimo. Visais minėtais atvejais dušo padėklas nėra būtinas, tačiau bus reikalinga kita dušo įranga: latakas ar trapas bei dušo sistema.

Vis labiau populiarėja spalvotos dušo sistemos – klasikinį chromo atspalvį keičia sendinta bronza, auksas, juoda, balta ir kitos spalvos. Todėl rinkdamiesi, atsižvelkite į dušo kabinos detalių atspalvius, kad išlaikytumėte dermę.

Jeigu erzina sunkiai sureguliuojama vandens šiluma, verčiau rinkitės kokybiškus maišytuvus su termostatu, apsaugančiu nuo nudegimų ir padedančiu nustatyti pastovią reikiamą temperatūrą. Termostatas būna integruotas tiek dušo sistemose, tiek paprastuose, kriauklių maišytuvuose. Todėl rinkdamiesi pasiteiraukite konsultanto.

Norintiems apsisaugoti nuo greito apkalkėjimo, rekomenduojame keramikines kasetes (kartridžus), juos galima pirkti atskirai arba jie jau būna integruoti į dušo sistemą, ar maišytuvą.

Dušo įranga, kaip ir vonios, prižiūrima švelniomis, specialiomis priemonėmis. Dušo stiklai gali būti jau padengti specialia AntiDrop danga, tačiau ją periodiškai reikėtų atnaujinti bei naudoti specialius purškiklius, saugančius nuo apkalkėjimo bei nešvarumų. Stiklą, kaip ir vonios paviršių, kuo šiurkštesnėmis priemonėmis šveisite, tuo labiau gadinsite dangą ir, po kurio laiko, bus sunku pašalinti nešvarumus.

Ką rinktis – pakabinamą ar pastatomą unitazą?

Vienareikšmio atsakymo nėra, nes abu variantai yra populiarūs ir praktiški. Galbūt pastaruoju laikotarpiu populiaresni pakabinami, juos dažniau renkasi naujai statomiems namams ar po remonto. Pakabinami unitazai užima mažiau vietos ir patogiau išlaikyti patalpos švarą, nes pastatomas turi daugiau detalių, prie kurių gana sudėtinga prieiti ir kokybiškai išvalyti.

Taip pat vis paklausesni tampa lengvai nuimami ir lėtai nusileidžiantys dangčiai.

Šių dienų naujovė - Aquablade vandens nuleidimo technologija. Tai unitazas be iškilių apvadų, po kuriais dažniausiai kaupiasi nešvarumai. Vanduo nusileidžia nuo viršaus, pakeliui nuplaudamas visus nešvarumus. Tai išties verta dėmesio naujovė, užkariaujanti pasaulinę rinką.

Berėmiai unitazai – taip pat vieni iš naujausių modelių. Specialiais grioveliais ar vidiniu paviršiumi tekantis vanduo tikslingai nuplauna unitazo vidų. Šiuos unitazus lengva valyti, nes nebėra iškilių apvadų, už kurių slypi nešvarumų pasaulis.

Dar daugiau naujienų ir patikima vonios kambario įranga – UNIDECO namų apdailos centre, Verkių g. 44, Vilnius ir partneriųparduotuvėse https://www.unideco.lt/parduotuves/vonia. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite: tel. 8 (5) 230 00 30, el. paštas info@unideco.lt.

 

Skaityti daugiau

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje