Parduotuvės

Muresta deco

UAB "Belorita"
Darbo laikas:
I-V 09:00 - 19:00 val.
VI 10:00 - 17:00 val.
VII nedirba

Susisiek
+370 (689) 41 811
deco@muresta.lt

MURESTA DECO – vonios kambario įrangos salonas, kuriame prekiaujama žinomiausių ir populiariausių Europos gamintojų: Ravak, Laufen, Ideal Standard, Keramag, Kolo, Jika, Villeroy&Boch produkcija.

Šis salonas išsiskiria tuo, kad vienoje vietoje sukoncentruota įdomiausi, išskirtinio dizaino ir įprastų serijų akcijiniai prekių pasiūlymai. Didžiąją dalį prekių galima įsigyti praktiškai tą pačią dieną. Salono ekspozicijoje dizaineriai ir individualūs pirkėjai vienoje vietoje gali pamatyti, paliesti didžiausių Europos gamintojų produktų kokybiškumą, praktiškumą ir technologines naujoves. 

Daug vietos skiriama vonios kambario detalėms, kurios kuria jaukumą  - aksesuarams. Salone taip pat prekiaujama ir Lampe Berger kvapais, kurie sukurs malonią atmosferą ne tik vonios kambaryje, bet ir visuose namuose.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – UNIDECO privatumo politikoje